Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2014, 19:15

autor: Adrian Werner

Revelations pierwszym dużym DLC do gry Castlevania: Lords of Shadow 2

Plotki sprzed tygodnia okazały się prawdziwe. Firma Konami zapowiedziała dodatek Revelations to gry Castlevania: Lords of Shadow 2. DLC zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu.

Tydzień temu pisaliśmy o pierwszy plotkach na temat dodatku DLC do Castlevania: Lords of Shadow 2 zatytułowanego Revelations. Źródłem tamtych spekulacji były opisy tekstowe odnalezione przez fanów podczas grzebania w plikach gry. Spodziewaliśmy się więc, że te doniesienia okażą się prawdziwe i tak się właśnie stało. Firma Konami zapowiedziała właśnie to rozszerzenie i zgodnie z wcześniejszymi informacjami pozwoli ono na wcielenie się w innego bohatera, czyli znanego z platformówki Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate Alucarda. Produkcja ukaże się w wersjach na pecety oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360, a premiera zaplanowana została na 25 marca tego roku.

Zmiana głównego bohatera ma umożliwić nam prześledzenie historii z odmiennej perspektywy i poznanie tych jej wątków, w które Dracula nie był bezpośrednio zaangażowany. W chwili gdy rozpocznie się kampania Alucard będzie miał za sobą długie lata walki z siłami, podczas których przygotowywał się do powrotu swojego ojca Gabriela i ostatecznego starcia z armiami Szatana.

Revelations ma być obszernym dodatkiem, który zapewni kilka godzin zabawy i odpowie na wiele pytań odnośnie fabuły cyklu, w tym o ostateczny los klanu Belmont. Sam Alucard ma posiadać unikalny zestaw umiejętności, dzięki czemu kierowanie nim zapewni świeże doznania.

  1. Recenzja gry Castlevania: Lords of Shadow 2 - zmarnowany potencjał
  2. Castlevania: Lords of Shadow 2 – strona oficjalna gry