Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 marca 2014, 18:58

Castlevania: Lords of Shadow 2 otrzyma dodatek DLC Revelations z innym bohaterem?

Fani dokopali się w plikach gry Castlevania: Lords of Shadow 2 do informacji dotyczących planowanego dodatku DLC. Rozszerzenie ma zostać zatytułowane Revelations i pozwoli na wcielenie się w Alucarda z Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate.

Castlevania: Lords of Shadow 2 otrzyma dodatek DLC Revelations z innym bohaterem? - ilustracja #1

Wydana w tym tygodniu gra Castlevania: Lords of Shadow 2 nie spełniła wszystkich pokładanych w niej nadziei, ale i tak nie brakuje graczy, którzy z przyjemnością ukończyli kampanię fabularną i chcieliby zagrać w nowe przygody. Osoby te powinna ucieszyć wiadomość, że grzebiąc w plikach tekstowych fani dokopali się do fragmentów opisujących planowany dodatek DLC. Rozszerzenie ma nosić tytuł Revelations i pozwoli na wcielenie się w Alucarda, czyli postać znaną z platformówki Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate. Zmiana głównego bohatera ma umożliwić nam prześledzenie historii z odmiennej perspektywy i poznanie tych jej wątków, w które Dracula nie był bezpośrednio zaangażowany.

W pliku tekstowym Revelations opisywany jest jako obszerny dodatek, w którym ujawnionych zostanie wiele ciekawych prawd o fabule całej sagi Castlevania: Lords of Shadow. Oczywiście, do czasu oficjalnego potwierdzenia przez firmę Konami lub studio Mercury Steam do wszystkich tych informacji należy podchodzić z pewnym dystansem.

  1. Recenzja gry Castlevania: Lords of Shadow 2 - zmarnowany potencjał
  2. Castlevania: Lords of Shadow 2 – strona oficjalna gry

Pierwsza część Castlevania: Lords of Shadow ukazała się w październiku 2010 roku na konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3, a w zeszłym roku do sprzedaży trafiła wersja pecetowa. Produkcja zyskała bardzo dobre recenzje i w opinii większości fanów jest najbardziej udaną trójwymiarową odsłoną serii.

Castlevania: Lords of Shadow 2 kończy rozpoczętą w 2010 roku historię. Twórcy nie mają w planach kolejnej kontynuacji. Bez wątpienia w przyszłości powstaną nowe odsłony Castlevanii, ale nie będą one bezpośrednim rozwinięciem fabuły opracowanej przez studio Mercury Steam.