Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 marca 2014, 18:58

autor: Adrian Werner

Castlevania: Lords of Shadow 2 otrzyma dodatek DLC Revelations z innym bohaterem?

Fani dokopali się w plikach gry Castlevania: Lords of Shadow 2 do informacji dotyczących planowanego dodatku DLC. Rozszerzenie ma zostać zatytułowane Revelations i pozwoli na wcielenie się w Alucarda z Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate.

Castlevania: Lords of Shadow 2 otrzyma dodatek DLC Revelations z innym bohaterem? - ilustracja #1

Wydana w tym tygodniu gra Castlevania: Lords of Shadow 2 nie spełniła wszystkich pokładanych w niej nadziei, ale i tak nie brakuje graczy, którzy z przyjemnością ukończyli kampanię fabularną i chcieliby zagrać w nowe przygody. Osoby te powinna ucieszyć wiadomość, że grzebiąc w plikach tekstowych fani dokopali się do fragmentów opisujących planowany dodatek DLC. Rozszerzenie ma nosić tytuł Revelations i pozwoli na wcielenie się w Alucarda, czyli postać znaną z platformówki Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate. Zmiana głównego bohatera ma umożliwić nam prześledzenie historii z odmiennej perspektywy i poznanie tych jej wątków, w które Dracula nie był bezpośrednio zaangażowany.

W pliku tekstowym Revelations opisywany jest jako obszerny dodatek, w którym ujawnionych zostanie wiele ciekawych prawd o fabule całej sagi Castlevania: Lords of Shadow. Oczywiście, do czasu oficjalnego potwierdzenia przez firmę Konami lub studio Mercury Steam do wszystkich tych informacji należy podchodzić z pewnym dystansem.

  1. Recenzja gry Castlevania: Lords of Shadow 2 - zmarnowany potencjał
  2. Castlevania: Lords of Shadow 2 – strona oficjalna gry

Pierwsza część Castlevania: Lords of Shadow ukazała się w październiku 2010 roku na konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3, a w zeszłym roku do sprzedaży trafiła wersja pecetowa. Produkcja zyskała bardzo dobre recenzje i w opinii większości fanów jest najbardziej udaną trójwymiarową odsłoną serii.

Castlevania: Lords of Shadow 2 kończy rozpoczętą w 2010 roku historię. Twórcy nie mają w planach kolejnej kontynuacji. Bez wątpienia w przyszłości powstaną nowe odsłony Castlevanii, ale nie będą one bezpośrednim rozwinięciem fabuły opracowanej przez studio Mercury Steam.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.