Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePS3PCX360
Okładka Castlevania: Lords of Shadow 2 - Revelations (PS3)
OkładkaCastlevania: Lords of Shadow 2 - Revelations (PS3)

Castlevania: Lords of Shadow 2 - Revelations

Obszerny dodatek DLC do trzecioosobowego slashera Castlevania: Lords of Shadow 2, wzbogacający fabułę gry podstawowej o kolejne wątki. Główną atrakcją rozszerzenia zatytułowanego Revelations jest fakt, że podczas zabawy wcielamy się w postać zupełnie nowego bohatera.

To jest dodatek do gry Castlevania: Lords of Shadow 2.

Przygodowe | TPP | wampiry | przygodowe gry akcji

Castlevania: Lords of Shadow 2 - Revelations Premiera

25mar2014

PC PS3 X360

Gry podobne do Castlevania: Lords of Shadow 2 - Revelations

Metal Gear Rising: Revengeance

Heavenly Sword

DMC: Devil May Cry

Castlevania: Lords of Shadow 2 - Revelations to pierwszy duży dodatek do przygodowej gry akcji wydanej przez firmę Konami. Projekt opracowało studio Mercury Steam, czyli ten sam zespół, który opracował wersję podstawą.

Największą atrakcją rozszerzenia jest to, że tym razem nie wcielamy się w Draculę - przychodzi nam pokierować jego synem, czyli wampirem Alucardem, który przed przemianą w krwiopijcę znany był pod imieniem Trevor Belmont. Zmiana postaci umożliwia nam prześledzenie historii z odmiennej perspektywy i poznanie tych jej wątków, w które Dracula nie był bezpośrednio zaangażowany. W chwili gdy rozpoczyna się kampania, Alucard ma za sobą długie lata walki z siłami zła, podczas których przygotowywał się do powrotu swojego ojca i ostatecznego starcia z armiami Szatana.

Castlevania: Lords of Shadow 2 - Revelations oferuje nową mini kampanię fabularną, która starcza na kilka godzin zabawy. Podstawowe mechanizmy rozgrywki pozostały takie same, jak w wersji podstawowej. Otrzymujemy zatem przygodową grę akcji, w której eksplorujemy lokacje, walczymy z hordami nieprzyjaciół i od czasu do czasu musimy także zmierzyć się z zagadkami logicznymi. Dodatkową atrakcją jest fakt, że moce i ekwipunek Alucarda są mocno odmienne od tego, co posiadał Dracula, dzięki czemu kierowanie nim zapewnia świeże doznania.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 7,4 / 10 na podstawie 41 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Castlevania: Lords of Shadow 2 - Revelations

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Castlevania: Lords of Shadow 2 - Revelations Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core i5 2.5 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB (Geforce GTX 660 lub lepsza)
  • Windows XP(SP3)/Vista/7
PC
PS3
X360