Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweX360PCPS3
Okładka Castlevania: Lords of Shadow 2 - Revelations (X360)

Castlevania: Lords of Shadow 2 - Revelations

Obszerny dodatek DLC do trzecioosobowego slashera Castlevania: Lords of Shadow 2, wzbogacający fabułę gry podstawowej o kolejne wątki. Główną atrakcją rozszerzenia zatytułowanego Revelations jest fakt, że podczas zabawy wcielamy się w postać zupełnie nowego bohatera.

To jest dodatek do gry Castlevania: Lords of Shadow 2.

Przygodowe | TPP | wampiry | przygodowe gry akcji

Okładka Castlevania: Lords of Shadow 2 - Revelations (X360)

data premiery gry:

25mar2014

PC PS3 X360

Castlevania: Lords of Shadow 2 - Revelations to pierwszy duży dodatek do przygodowej gry akcji wydanej przez firmę Konami. Projekt opracowało studio Mercury Steam, czyli ten sam zespół, który opracował wersję podstawą.

Największą atrakcją rozszerzenia jest to, że tym razem nie wcielamy się w Draculę - przychodzi nam pokierować jego synem, czyli wampirem Alucardem, który przed przemianą w krwiopijcę znany był pod imieniem Trevor Belmont. Zmiana postaci umożliwia nam prześledzenie historii z odmiennej perspektywy i poznanie tych jej wątków, w które Dracula nie był bezpośrednio zaangażowany. W chwili gdy rozpoczyna się kampania, Alucard ma za sobą długie lata walki z siłami zła, podczas których przygotowywał się do powrotu swojego ojca i ostatecznego starcia z armiami Szatana.

Castlevania: Lords of Shadow 2 - Revelations oferuje nową mini kampanię fabularną, która starcza na kilka godzin zabawy. Podstawowe mechanizmy rozgrywki pozostały takie same, jak w wersji podstawowej. Otrzymujemy zatem przygodową grę akcji, w której eksplorujemy lokacje, walczymy z hordami nieprzyjaciół i od czasu do czasu musimy także zmierzyć się z zagadkami logicznymi. Dodatkową atrakcją jest fakt, że moce i ekwipunek Alucarda są mocno odmienne od tego, co posiadał Dracula, dzięki czemu kierowanie nim zapewnia świeże doznania.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 6,2 / 10 na podstawie 40 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do Castlevania: Lords of Shadow 2 - Revelations

Klasyfikacja PEGI Castlevania: Lords of Shadow 2 - Revelations

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Castlevania: Lords of Shadow 2 - Revelations

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core i5 2.5 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB (Geforce GTX 660 lub lepsza)
  • Windows XP(SP3)/Vista/7
 Revelations pierwszym dużym DLC do gry Castlevania: Lords of Shadow 2
Revelations pierwszym dużym DLC do gry Castlevania: Lords of Shadow 2

wiadomość8 marca 2014

Plotki sprzed tygodnia okazały się prawdziwe. Firma Konami zapowiedziała dodatek Revelations to gry Castlevania: Lords of Shadow 2. DLC zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu.

PC
PS3
X360