Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2021, 12:57

autor: Gacek

Respawn tworzy nową produkcję opartą na przygodzie dla pojedynczego gracza

Respawn Entertainment poszukuje designerów do pracy nad całkowicie nowym, jeszcze niezapowiedzianym projektem. Będzie to „przygoda” dla pojedynczego gracza.

Respawn Entertainment powstało w 2010 roku i od tego czasu deweloperzy nie przestają zachwycać zarówno krytyków, jak i samych graczy. Studio ma na koncie takie popularne produkcje, jak seria Titanfall, Star Wars Jedi: Upadły zakon czy Apex Legends. Teraz twórcy ogłaszają nabór na nowych pracowników, którzy pomogą stworzyć zupełnie świeżą, singleplayerową przygodę. Deweloperzy szukają chętnych na stanowiska designerów walki i poziomów oraz projektantów technicznych.

Opisy stanowisk wskazują, że gra jest na wczesnym etapie rozwoju i nowi pracownicy będą mieli szansę na wprowadzanie własnych pomysłów. Respawn określa projekt jako wymarzony plac zabaw dla designerów, którzy dzięki unikatowemu uniwersum gry będą mieli dużą wolność w stosowaniu innowacji.

Z ofert pracy widniejących na stronie studia wynika, że deweloperzy wciąż szukają pracowników również do innego, jeszcze niezapowiedzianego projektu, nazywanego po prostu „nową grą”. Najwyraźniej ta produkcja jest już na dalszym etapie rozwoju, bo listy wymaganych umiejętności od potencjalnych kandydatów są bardziej szczegółowe.

Na razie nie mamy żadnych znaków wskazujących, że twórcy w najbliższym czasie zamierzają podzielić się jakimiś szczegółami ze swoich „tajnych” produkcji. Co chcielibyście zobaczyć w wydaniu studia? Czekacie na kontynuację którejś z serii, czy wolelibyście coś całkowicie nowego?