Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 lipca 2021, 12:27

autor: Entelarmer

Apple TV Plus za darmo na PS5 - jest specjalna promocja

Firmy Sony i Apple przygotowały wspólną promocję. Posiadacze PlayStation 5 mogą odebrać na konsoli darmowe sześć miesięcy subskrypcji Apple TV+.

Sony stworzyło własny serwis streamingowy dla filmów i seriali, ale na razie nie wyprasza konkurencyjnych usług ze swojej platformy. Przeciwnie, najnowsza promocja pozwala na zyskanie półrocznej subskrypcji Apple TV+ za darmo na PlayStation 5. Wystarczy pobrać aplikację Apple TV App na konsoli i zalogować się w niej na swoje konto (lub stworzyć nowe, jeśli go nie posiadamy).

  1. Najlepsze seriale Apple TV Plus 2021

Jeśli póki co wolicie się wstrzymać, macie jeszcze dużo czasu na skorzystanie z promocji. Oferta jest ważna do 22 lipca 2022 roku. Natomiast w przypadku chęci dalszego korzystania z usługi po upływie sześciu miesięcy subskrypcja Apple TV+ odnowi się automatycznie za cenę 24,99 zł miesięcznie. Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie marki PlayStation.

Apple TV Plus za darmo na PS5 - jest specjalna promocja - ilustracja #1

Zapraszamy Was na nasz nowy kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.