Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2021, 13:40

Respawn poszukuje osób do prac nad niezapowiedzianym tytułem

Respawn Entertainment poszukuje osób, które będą pracować nad niezapowiedzianym tytułem. Ogłoszenia zamieszczone na stronie firmy sugerują, że w grze mogą znaleźć się takie elementy jak system rozwoju, podział na klasy postaci oraz walki z bossami.

Studio Respawn poszukuje osób, które pomogą w pracach nad niezapowiedzianym jeszcze projektem. Opis obowiązków, jakie mają pełnić zatrudnieni wskazuje, że tytuł ten będzie zawierał elementy zaczerpnięte z gier RPG.

Łącznie zamieszczono dwa ogłoszenia. Pierwsze dotyczy głównego projektanta walk. Według niego, kandydat na to stanowisko powinien mieć doświadczenie między innymi w tworzeniu przeciwników, klas postaci, systemu zdolności, historii oraz starć z bossami.

Drugą wolną posadą jest główny projektant systemów. Od osoby na takim stanowisku wymagane jest doświadczenie w tworzeniu ekonomii gry oraz progresji postaci. Ogłoszenie to zawiera także informacje, że projekt, nad którym przyjdzie pracować zatrudnionemu znajduje się na wczesnym etapie produkcyjnym.

Pod koniec ubiegłego roku pojawiły się ogłoszenia o pracę. Wynikało z nich, że Respawn Entertainment pracuje nad zupełnie nowym IP. Dodatkowo, w ubiegłorocznym raporcie finansowym EA, opisano Star Wars Jedi: Fallen Order jako „pierwszą grę z całkowicie nowej serii”. Określenie to można uznać, za potwierdzenie, że w planach jest sequel. Istnieje więc szansa, iż zatrudnione osoby będą pracować nad jednym z tych dwóch projektów.

  1. Respawn Entertainment – oficjalna strona