Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 maja 2020, 08:18

autor: Aquma

Respawn nie pracuje nad Titanfall 3

Wbrew doniesieniom z lutego zeszłego roku studio Respawn Entertainment nie pracuje nad kolejną odsłoną cyklu strzelankowego Titanfall. Informacja została przekazana przez prezesa firmy, Vince’a Zampellę.

Respawn nie pracuje nad Titanfall 3 - ilustracja #1
Titanfall na razie trafił do wydawniczej zamrażarki.

Czekacie na kontynuację cyklu strzelanek pierwszoosobowych Titanfall? Jeśli tak, to niestety nie mamy dla Was dobrych wieści. W wywiadzie udzielonym portalowi IGN Vince Zampella – szef studia Respawn Entertainment – poinformował, że jego firma nie pracuje nad kolejną produkcją należącą do tego cyklu.

Obecnie nic nie jest w produkcji. Ale to zawsze gdzieś tam jest. Można zobaczyć, że powracają małe fragmenty (świata, poprzez otoczkę fabularną Apex Legends - przyp. red.). Osobiście mam nadzieję, że w pewnym momencie dojdzie do jakiegoś zmartwychwstania. Zobaczymy, czy uda mi się do tego doprowadzić – powiedział Vince Zampella.

Doniesienia stoją w sprzeczności z informacjami z lutego zeszłego rokuwszystko wskazuje na to, że tytuł był tworzony, ale został skasowany. Być może powodem tej decyzji był olbrzymi sukces Star Wars Jedi: Fallen Order, który skłonił dewelopera – i właściciela wspomnianej firmy, czyli wydawcę Electronic Arts – do szybkiego rozpoczęcia prac nad kontynuacją. Ostatnią (jak dotychczas) grą z cyklu Titanfall jest wydany w 2016 roku Titanfall 2. Seria doczekała się także spin-offa w postaci Apex Legends.

  1. Titanfall 2 – strona oficjalna
  2. Recenzja gry Titanfall 2 - Mój przyjaciel tytan