Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2020, 14:08

autor: Bebop

Replika Normandii za prawie 1000 zł - zobacz nowe gadżety z Mass Effect

Przy okazji zapowiedzi zremasterowanej trylogii Mass Effect oraz nowej odsłony serii, Dark Horse zaprezentowało kolejne gadżety z tego uniwersum. Wśród nich jest replika Normandii SR-1 za prawie 1000 zł.

Ten weekend obfituje w wieści o serii Mass Effect. Obchodzony wczoraj N7 Day przyniósł nam zapowiedź nowej odsłony cyklu, jak również orientacyjny termin premiery Mass Effect: Legendary Edition, czyli odświeżonej wersji kultowej trylogii o komandorze Shepardzie. Jeśli jesteście fanami uniwersum i nowe wiadomości przyjęliście z radością, to Waszą uwagę powinny zdobyć również limitowane gadżety przygotowane z tej okazji przez Dark Horse Direct. Wśród nich znajdziecie replikę Normandii SR-1. Pytanie tylko, czy Was na nią stać?

W ofercie pododdziału znanego amerykańskiego wydawnictwa pojawił się znakomicie znany fanom cyklu statek kosmiczny, który dostępny jest w liczbie 500 sztuk. Replika przygotowana przez Gentle Giant Studios przedstawia wersję Normandii, którą mogliśmy podziwiać w pierwszej odsłonie serii. Jest na czym zawiesić oko.

Replika Normandii za prawie 1000 zł - zobacz nowe gadżety z Mass Effect - ilustracja #1
Replika statku Normandia SR-1 w całej okazałości.

Model Normandii SR-1 ma ok. 14 cm wysokości i ok. 35 cm długości, umieszczony jest na podstawce o powierzchni pokrytej kraterami. Byłby znakomitym uzupełnieniem kolekcji każdego miłośnika przygód Sheparda, który skłonny jest wydać 250 dolarów (prawie 950 zł). Do tego dochodzą jeszcze koszty przesyłki, które w przypadku dostawy do Polski wahają się między 74 a 84 dolarami (280-318 zł). Paczki doręczane będą między sierpniem a październikiem 2021 roku.

Statek robi zdecydowanie największe wrażenie, ale gadżetów jest więcej. Na 125 dolarów (474 zł) wyceniona została kolekcja 4 litografii, na których znaleźli się bohaterowie komiksów wydawanych przez Dark Horse: Liara T’Soni (z albumu Mass Effect: Redemption), Człowiek Iluzja (Mass Effect: Evolution), Aria T’Loak (Mass Effect: Invasion) oraz Garrus Vakarian (Mass Effect: Foundation). W tym przypadku limit sztuk wynosi 250.

Ze wszystkich gadżetów najtańsze są podstawki do książek nawiązujące wyglądem do obecnego w serii systemu moralności. Kosztują „tylko” 100 dolarów (379 zł).

  1. Nie warto było. 9 gier, na które czekaliśmy latami, żeby się rozczarować
  2. Oficjalna strona serii Mass Effect
  3. Oficjalna strona studia BioWare