Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2021, 10:38

Red Dead Redemption 2 w 8K na RTX 3090, gra na modach wygląda niesamowicie

Red Dead Redemption 2 na modach w 8K na RTX 3090 wygląda znakomicie. Spora w tym zasługa dodanej przez fana obsługi ray tracingu.

Red Dead Redemption 2 jest jedną z najładniejszych gier dostępnych na rynku. Nie tylko wersja na konsole poprzedniej generacji podniosła poprzeczkę praktycznie poza zasięg konkurencji, ale przede wszystkim wydanie PC, które z uwagi na specyfikację platformy pozwala na jeszcze więcej.

Jedną z możliwości, z jakich mogą korzystać użytkownicy PC, są modyfikacje graficzne, które towarzyszą Red Dead Redemption 2 praktycznie od momentu premiery w 2019 roku. Największą popularnością cieszą się różnorakie ustawienia programu ReShade, który umożliwia modyfikację efektów graficznych, często poprawiając wizualne doznania.

Kilka dni temu zadebiutował preset nie tylko podkręcający oprawę wizualną, ale także dodający obsługę ray tracingu, co ma pozwolić zbliżyć się RDR 2 do fotorealizmu (no, do tego podchodźmy z dystansem). Autorem jest użytkownik YouTube’a - Digital Dreams. Prezentację nagraną w rozdzielczości 8K i z maksymalnymi ustawieniami graficznymi zobaczycie na poniższym materiale wideo.

Jak Wam się podoba? Jeśli chcecie skorzystać z tego presetu, to w tym miejscu pobierzecie wersję z ray tracingiem, a w serwisie Nexus Mods bez niego.

  1. Oficjalna strona gry Red Dead Redemption 2
  2. Recenzja gry Red Dead Redemption 2 – sandbox na „dychę”
  3. Red Dead Online – poradnik do gry
  4. Wszystko o Read Dead Redemption 2
E3 2021