Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2018, 16:01

autor: "Vergil"

Red Dead Redemption 2 na premierowym zwiastunie

Osiem dni przed sklepowym debiutem gry Red Dead Redemption II, która zmierza na PlayStation 4 oraz Xboksa One, firma Rockstar Games opublikowała jej klimatyczny, premierowy zwiastun.

Firma Rockstar Games opublikowała premierowy zwiastun gry Red Dead Redemption II, która 26 października trafi na PlayStation 4 oraz Xboksa One (nad Wisłą otrzyma kinową lokalizację). Materiał czeka na Was poniżej.

Im bliżej do premiery Red Dead Redemption II, tym więcej konkretów na temat tej produkcji wychodzi na światło dzienne. Tym, którzy ostatnie miesiące spędzili w jaskini (lub na przykład na amerykańskiej prerii, by wczuć się w klimat gry), przypominamy, że w sierpniu po raz pierwszy zobaczyliśmy ten tytuł w akcji, z kolei drugi gameplay ujrzał światło dzienne w październiku. Poza tym we wrześniu deweloperzy oddali swe dzieło w ręce branżowych dziennikarzy, dzięki czemu mogliście zapoznać się z bardzo pozytywnymi wrażeniami Jakuba.

Poza tym dowiedzieliśmy się, że oprócz trybu dla pojedynczego gracza, który powinien wystarczyć na co najmniej sześćdziesiąt godzin zabawy, Red Dead Redemption II będzie posiadać również tryb multiplayer. Moduł nazwany Red Dead Online zostanie udostepniony za darmo wszystkim posiadaczom omawianej produkcji, ma zadebiutować w listopadzie w formie otwartej bety.

Choć strzelanie nie zawsze będzie jedynym rozwiązaniem napotkanych problemów, często nie pozostanie nam nic innego, jak sięgnąć do kabury. - Red Dead Redemption 2 na premierowym zwiastunie - wiadomość - 2018-10-18
Choć strzelanie nie zawsze będzie jedynym rozwiązaniem napotkanych problemów, często nie pozostanie nam nic innego, jak sięgnąć do kabury.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Red Dead Redemption II
  2. Jak GTA 6, tylko na Dzikim Zachodzie – Red Dead Redemption 2 zachwyca
  3. Wszystko o Red Dead Redemption II