Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2013, 11:12

autor: Draug

Rayman Legends – patch uzupełni brakującą zawartość w wersji na PS Vita

Firma Ubisoft obiecała, że przygotuje patch, który uzupełni grę Rayman Legends w wersji na konsolę PlayStation Vita o brakujących 28 poziomów z trybu Invasion. Niestety, nie wiemy jeszcze, kiedy łatka się pojawi.

Wielki sukces odniesiony przez Rayman Legends został nieznacznie przyćmiony przez przedwczorajsze odkrycie posiadaczy gry w wersji na konsolę PlayStation Vita. Okazało się, że edycja ta została okrojona o 28 poziomów z trybu Invasion. Wydawca tytułu, firma Ubisoft, szybko zajął stanowisko w tej sprawie, obiecując, że wypuści łatkę, która uzupełni grę o brakujące elementy. Niestety, nie podano, kiedy to nastąpi.

Ostatnie odsłony przygód Raymana przywróciły kultowej serii zasłużoną sławę. - Rayman Legends – patch uzupełni brakującą zawartość w wersji na PS Vita - wiadomość - 2013-09-05
Ostatnie odsłony przygód Raymana przywróciły kultowej serii zasłużoną sławę.

”W związku z czasem produkcji dłuższym, niż pierwotnie zakładaliśmy, nie byliśmy w stanie umieścić trybu Invasion w startowej wersji gry na PlayStation Vita” – powiedział Gary Steinman z Ubisoftu. – „Jednak możemy zapewnić, że zostanie on dodany poprzez darmowy patch w późniejszym terminie.”

Szybka reakcja i obietnica naprawienia błędu z pewnością jest godna pochwały. Z drugiej jednak strony pozostaje pewien niesmak, zważywszy, że według pierwotnych zapowiedzi wersja na handheld produkowany przez Sony miała nie być uboższa od wszystkich pozostałych edycji, jeśli chodzi o dostępną w niej zawartość.

Jednym z ciekawszych elementów Rayman Legends są poziomy muzyczne. - Rayman Legends – patch uzupełni brakującą zawartość w wersji na PS Vita - wiadomość - 2013-09-05
Jednym z ciekawszych elementów Rayman Legends są poziomy muzyczne.

Posiadaczom omawianej platformy sprzętowej pozostaje zatem czekać na uzupełnienie zawartości gry, jednocześnie ciesząc się elementami przygotowanymi ekskluzywnie dla PS Vity: pięcioma dodatkowymi mapami z grywalną postacią Murfy’ego, dwoma kostiumami (dla Raymana i Globoksa) oraz nowymi wyzwaniami, dostosowanymi do możliwości oferowanych przez dotykowy ekran konsolki.

Osoby, które nie miały jeszcze okazji przekonać się, na czym polega fenomen Rayman Legends, zapraszamy do naszej recenzji, w której UV przyznał tytułowi zawrotną ocenę 9.5 (w 10-stopniowej skali). Natomiast graczom ostrzącym sobie zęby na najnowszą odsłonę przygód Raymana, którzy nie zdecydowali się jeszcze na zakup, polecamy porównywarkę cenową, pozwalającą znaleźć dla siebie najkorzystniejszą ofertę.