Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 18 września 2012, 07:21

R.A.W. – Realms of Ancient War – nowe zwiastuny z action-RPG pokazują tryb kooperacyjny i klasę łotrzyka

Firma Focus Interactive opublikowała nowe zwiastunu z zręcznościowego RPG R.A.W. – Realms of Ancient War, które pokazują tryb kooperacyjny oraz możliwości klasy łotrzyka

Łotrzyk (ang. Rogue)

W tym roku mieliśmy już okazję być świadkami szaleństwa wywołanego premierą Diablo 3, a za raptem trzy dni do sprzedaży trafi Torchlight II. Wydawałoby się, że w roku, w którym debiutują takie tuzy gatunku hack-n-slash na inne zręcznościowe RPG nie ma już raczej miejsca. Innego zdania jest firma Focus Home Interactive, która zamierza wypuścić już wkrótce R.A.W. – Realms of Ancient War. Wydawca właśnie opublikował dwa nowe materiały video z tej produkcji, ukazujące tryb kooperacyjny oraz klasę łotrzyka.

Klasa łotrzyka:

Tryb kooperacyjny:

Nad R.A.W. – Realms of Ancient War pracuje studio Wizarbox. Ten francuski zespół ten do tej pory specjalizował się głównie w przygodówkach i dzięki niemu otrzymaliśmy takie tytuły jak m.in. So Blonde: Blondynka w opałach, Gray Matter czy Kapitan Morgane i legenda Złotego Żółwia.

Gra przeniesie nad do mrocznego świata fantasy. Akcja rozpocznie się dziesięć lat po olbrzymiej wojnie, która doprowadziła do ruiny imperia ludzkie, krasnoludów i elfów. Na resztkach ich dawnej potęgi żerują obecnie złodzieje i szabrownicy. Niestety, los nie zamierza dać królestwom czasu na odzyskanie sił. Coraz częściej pojawiają się plotki o zbliżającym się niebezpieczeństwie i kolejne drużyny wysyłane w celu zbadania tej sprawy znikają bez śladu. My pokierujemy członkiem najnowszej grupy, która otrzymała to zlecenie.

R.A.W. – Realms of Ancient War będzie klasycznym przedstawicielem gatunku action-RPG, w którym naszym zadaniem ma być głównie mordowanie hord potworów, gromadzeniu skarbów i rozwijaniu statystyk postaci. Do wyboru będą trzy klasy postaci - łotrzyk, wojownik i czarnoksiężnik. Każda z nich posiadać ma własne uzbrojenie i umiejętności specjalne. Co ciekawe, wszystkie trzy wyposażone zostaną w moc opętania rannych wrogów. Na przygodę wyruszymy samotnie lub wspólnie z jednym innym graczem w trybie kooperacji.

Gra R.A.W. – Realms of Ancient War trafi na pecety 4 października tego roku.