Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2018, 11:38

autor: Osti

Rainbow Six Siege – prezentacja nowych operatorów oraz zakończenie Six Major Paris

Rainbow Six Siege wkrótce doczeka się kolejnej operacji. Ubisoft zaprezentował dwoje nowych operatorów, którzy będą jej kluczowym elementem. Zakończyły się także zmagania w Six Major Paris.

Na przekór nazwie nowej operacji, los Rainbow Six Siege wcale nie wydaje się ponury. - Rainbow Six Siege – prezentacja nowych operatorów oraz zakończenie Six Major Paris - wiadomość - 2018-08-20
Na przekór nazwie nowej operacji, los Rainbow Six Siege wcale nie wydaje się ponury.

Do Rainbow Six: Siege już niebawem dołączą defensywna Clash oraz atakujący Maverick. Razem z nową mapą będą stanowili przygotowaną przez Ubisoft dodatkową zawartość związaną z zapowiedzianą niedawno operacją Grim Sky.

Dopiero co zakończył się darmowy weekend z Rainbow Six: Siege, a na serwerach testowych już odbywają się próby związane z rozpoczęciem kolejnej operacji. Na nowej mapie, jaką będzie odświeżona wersja bazy Hereford, spotkać będzie można paradującą z tarczą Clash oraz uzbrojonego w palnik Mavericka.

Clash dzięki tarczy może wziąć na siebie ogień przeciwnika. - Rainbow Six Siege – prezentacja nowych operatorów oraz zakończenie Six Major Paris - wiadomość - 2018-08-20
Clash dzięki tarczy może wziąć na siebie ogień przeciwnika.
Maverick ze swoim palnikiem stworzy nowe otwory strzelnicze. - Rainbow Six Siege – prezentacja nowych operatorów oraz zakończenie Six Major Paris - wiadomość - 2018-08-20
Maverick ze swoim palnikiem stworzy nowe otwory strzelnicze.

Clash jest pierwszym w grze obrońcą, który korzysta z tarczy. Gadżet, oprócz funkcjonalności w postaci osłony, ma także wbudowany paralizator. Dzięki niemu można zadawać obrażenia oraz spowalniać przeciwników. Maverick będzie miał ze sobą palnik Suri, służący do dyskretnego wycinania w ścianach dziur o niemal dowolnej wielkości. Posłuży on nie tyle do tworzenia nowych przejść, co do przygotowania niewielkich, sprytnie ukrytych otworów strzelniczych.

Oprócz nowych żołnierzy Grim Sky wprowadzi odświeżoną wersję mapy Hereford, która wyglądem nawiązywać będzie do okresu II wojny światowej.

Finał Six Major Paris

Wielki finał Six Major Paris rozstrzygnął się wczoraj pomiędzy mistrzami i wicemistrzami świata w Rainbow Six Siege. Evil Geniuses zostało pokonane przez G2 Esports wynikiem 0 do 3. Zwycięzcy, oprócz pucharu i awansu na Six Invitational 2019, zgarnęli nagrodę pieniężną w wysokości 150 tysięcy dolarów.

Łączna pula nagród w Six Major Paris wyniosła 350 tysięcy dolarów. - Rainbow Six Siege – prezentacja nowych operatorów oraz zakończenie Six Major Paris - wiadomość - 2018-08-20
Łączna pula nagród w Six Major Paris wyniosła 350 tysięcy dolarów.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.