Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2018, 12:50

autor: Adrian Werner

Dying Light Bad Blood zadebiutuje we wrześniu we wczesnym dostępie

Studio Techland ogłosiło, że w przyszłym miesiącu w Steam Early Access zadebiutuje wczesna wersja Dying Light: Bad Blood, czyli samodzielnego dodatku do popularnej gry akcji, który skoncentruje się na sieciowych potyczkach zainspirowanych trybem battle royale. Z kolei w przyszłym roku tytuł trafi na konsole.

Wrześniową premierę we wczesnym dostępie poprzedzą beta-testy. - Dying Light Bad Blood zadebiutuje we wrześniu we wczesnym dostępie - wiadomość - 2018-08-20
Wrześniową premierę we wczesnym dostępie poprzedzą beta-testy.
DYING LIGHT: BAD BLOOD W SKRÓCIE:
 1. Deweloper gry: Techland
 2. Wydawca: Techland
 3. Gatunek: gra akcji
 4. Platformy: PS4, PC, XONE
 5. Data premiery w Steam Early Access: wrzesień 2018 r.

Dowiedzieliśmy się wreszcie, kiedy będziemy mogli zagrać w Dying Light: Bad Blood, czyli nastawiony na sieciowe rozgrywki battle royale samodzielny dodatek do popularnej polskiej produkcji z 2015 roku. Studio Techland ogłosiło, że projekt zadebiutuje w Steam Early Access w przyszłym miesiącu. Na razie tytuł dostępny będzie wyłącznie na PC. W planach są również wydania na konsole Xbox One i PlayStation 4, ale one ukażą się w późniejszym terminie.

W Steam Early Access gra dostępna będzie jako tzw. Pakiet Fundatora, za 19,99 dolarów, czyli w przeliczeniu około 76 złotych, ale autorzy podkreślają, że cena polska nie została jeszcze ustalona. To wydanie zapewni nam nie tylko dostęp do wczesnej wersji gry, ale również dodatkowe wirtualne przedmioty w postaci:

 1. Maski Złotego Fundatora;
 2. 3 ekskluzywnych skórek dla broni - Golden Neckslicer (sztylet), Golden Bonecleaver (maczeta) oraz Golden Skullopener (kij do krykieta);
 3. 1000 jednostek wirtualnej waluty Blood bucks do wykorzystania w sklepie gry;
 4. przepustkę na 3 dodatkowe ekskluzywne skórki, które zostaną udostępnione w kolejnych miesiącach.

Premierę w Steam Early Access poprzedzą beta-testy. Odbędą się one w dwóch fazach:

 1. Pierwsza faza: od 25 sierpnia od godziny 18:00 do 27 sierpnia do godziny 06:00.
 2. Druga faza: wystartuje 1 września o 18:00 i potrwa do 3 września do godziny 06:00.

Warto wspomnieć, że wciąż trwają zapisy do bety i rejestracja pozostanie aktywna do 22 sierpnia, do godziny 22:00.

Przypomnijmy na koniec, że Dying Light: Bad Blood będzie mocno odbiegało od klasycznych gier battle royale. W meczach weźmie udział tylko dwunastu graczy. Eksplorację i walkę uatrakcyjni znany z podstawowej wersji gry system parkouru, a dodatkowe emocje zapewni obecność kontrolowanych przez sztuczną inteligencję zombiaków.

 1. Dying Light: Bad Blood - strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dying Light: Bad Blood

Dying Light: Bad Blood