Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2019, 13:38

autor: Froozyy

Rainbow Six: Siege otrzyma przepustkę bitewną na wzór Fortnite

Operacja Ember Rise wprowadzi do Rainbow Six: Siege dwójkę nowych operatorów - Goyo i Amaru, zmiany na mapie „Kanał” oraz przepustkę bitewną znaną z innych popularnych produkcji.

Operacja Ember Rise wprowadzi do gry kilka nowości. - Rainbow Six: Siege otrzyma przepustkę bitewną na wzór Fortnite - wiadomość - 2019-08-19
Operacja Ember Rise wprowadzi do gry kilka nowości.

Ubisoft zaprezentował nam nowości zmierzające do Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege w nadchodzącej Operacji Ember Rise. Do gry trafi dwójka nowych operatorów – obrońca Goyo oraz atakująca Amaru. Oprócz tego mapa „Kanał” doczeka się lekkich usprawnień. Zapowiedziano również wprowadzenie do produkcji przepustki bitewnej.

Nowi operatorzy

Wraz z kolejnym sezonem w grze pojawi się dwójka nowych operatorów. Pierwszy z nich, meksykański obrońca Goyo, skorzysta z tarczy Wulkan, która wybucha po zniszczeniu, zadając obrażenia każdemu w pobliżu. Jej eksplozja może zostać zainicjowana poprzez bezpośrednie zniszczenie jej rdzenia lub całkowite rozwalenie tarczy. Goyo będzie wyposażony również w pistolet maszynowy Vector .45 ACP oraz shotgun TCSG12.

Natomiast Amaru będzie posiadać hak Garra, ułatwiający jej dostanie się na wszelkiego rodzaju dachy, okna oraz luki w budynkach. Jego zasięg będzie jednak ograniczony, a operatorka po użyciu gadżetu będzie musiała chwilę poświęcić na ponowne dobycie broni, co uczyni ją podatną na ataki oraz pułapki wroga. Amaru w walce będzie używać dwóch shotgunów – Supernova oraz ITA12S.

Dwójka nowych operatorów będzie dostępna dla posiadaczy przepustki sezonowej na rok 4. wraz z premierą Operacji Ember Rise. Pozostali gracze będą musieli poczekać na nich tydzień dłużej.

Goyo i Amaru – dwójka nowych operatorów w Rainbow Six Siege. - Rainbow Six: Siege otrzyma przepustkę bitewną na wzór Fortnite - wiadomość - 2019-08-19
Goyo i Amaru – dwójka nowych operatorów w Rainbow Six Siege.

Zmiany na mapie „Kanał”

Poza tym mapa „Kanał” doczeka się drobnych ulepszeń. Nadal będzie podzielona na dwa budynki, jednak zostanie dodany most, pozwalający na łatwiejsze poruszanie się między nimi. Będzie też mniej okien wokół kluczowych miejsc, a dachy zostaną przerobione tak, aby poruszanie się po nich było bardziej ryzykowne. Jej nową wersję oraz dwójkę wcześniej przedstawionych operatorów możecie szczegółowo zobaczyć w filmiku zamieszczonym poniżej.

Przepustka bitewna

Dowiedzieliśmy się również, że do gry zostanie wprowadzona przepustka bitewna znana już z wielu innych produkcji. W roku 4. zostanie ona podzielona na dwa etapy. Pierwszy z nich potrwa zaledwie tydzień i będzie dostępny za darmo dla wszystkich graczy. Do odblokowania za pomocą punktów zdobywanych poprzez granie będzie wtedy siedem nagród. Natomiast faza druga pojawi się wraz z nadejściem czwartego sezonu i zostanie podzielona na dwie części – darmową i płatną. Dokładnej daty ukazania się oraz ceny przepustki jeszcze nie poznaliśmy. Więcej szczegółów na jej temat ujawnia poniższy filmik.

Zapowiedź przepustki bitewnej nie spotkała się z ciepłym przyjęciem przez graczy Rainbow Six: Siege. Warto wiedzieć, że poza tym, iż sama gra jest płatna, to już teraz istnieją przepustki sezonowe dające graczom sporo bonusów. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że ich właściciele dostaną dostęp do płatnej wersji przepustki bitewnej za darmo.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege