Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2017, 20:51

autor: "Vergil"

Rainbow Six: Siege – 25 mln graczy i Operacja White Noise

Drugie urodziny Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege za nami, a Operacja White Noise trafiła w ręce wszystkich zainteresowanych. Dodatkowo tytuł przekroczył kolejny próg liczby zarejestrowanych graczy.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege obchodziło niedawno drugie urodziny. Firma Ubisoft nie kryje zadowolenia z zainteresowania, jakim wciąż cieszy się ta produkcja – wydawca poinformował, że tytułowi udało się przekroczyć próg dwudziestu pięciu milionów zarejestrowanych graczy. Poza tym twórcy udostępnili Operację White Noise, którą można już sprawdzić na wszystkich platformach.

Dwadzieścia pięć milionów – tylu graczy postanowiło spróbować swoich sił w Rainbow Six: Siege. Firma Ubisoft ma więc powody do dumy. - Rainbow Six: Siege – udostępniono Operację White Noise - wiadomość - 2017-12-05
Dwadzieścia pięć milionów – tylu graczy postanowiło spróbować swoich sił w Rainbow Six: Siege. Firma Ubisoft ma więc powody do dumy.

Operacja White Noise, czyli element drugiego sezonu rozgrywek, to przede wszystkim nowa mapa – Wieża Mok Myeok w Seulu. Lokacja została udostępniona za darmo wszystkim graczom. Co więcej, w nowej operacji mogą wziąć udział operatorzy, o których pisaliśmy jakiś czas temu, czyli Vigil i Dokkaebi z południowokoreańskiego 707. Batalionu do Zadań Specjalnych oraz Zofia Bosak z polskiej jednostki GROM. Należy jednak zaznaczyć, że trójka nowych operatorów przez najbliższy tydzień będzie dostępna wyłącznie dla graczy, którzy zaopatrzyli się w Przepustkę Sezonową. Atrakcje przygotowane przez deweloperów możecie zobaczyć na oficjalnym zwiastunie:

Co dalej z Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege? Na horyzoncie majaczy nowa mapa ulokowana we Włoszech, a także dwójka nowych operatorów z jednostki GIS. Wiemy również co nieco na temat trzeciego roku, w którym gra doczeka się między innymi kolejnych ośmiu operatorów, dwóch nowych map oraz kooperacyjnego wydarzenia przygotowanego z myślą o trójce graczy.