Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 25 marca 2019, 19:59

Rage 2 - Edycje przedsprzedażowe w sklepach od 1 kwietnia

Zamów w wybranych sieciach, aby zgarnąć ekskluzywne gadżety.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Bethesda Softworks wraz z firmą Cenega mają przyjemność ogłosić Edycje Przedsprzedażowe gry RAGE 2, dostępne od 1 kwietnia w wybranych sieciach handlowych. Edycje będą zawierać jeden z promocyjnych gadżetów:

  1. Oryginalną koszulkę RAGE 2 w sklepach sieci Media Expert,
  2. Rękaw z tatuażami RAGE 2 w sklepach sieci Media Markt,
  3. Flagę RAGE 2 Good Squad w sklepach sieci Euro RTV AGD.

Odbiór gadżetów jest możliwy tylko przy zakupie pełnej wersji gry. Dodatkowo klienci, którzy zamówią RAGE 2 w przedsprzedaży, otrzymają następujące dodatki w grze:

  1. Ekskluzywną misję „Kult boga śmierci”,
  2. Pistolet Osadników,
  3. Pancerz Nicholasa Raine’a,
  4. Skórkę na pojazd Mutant Monster Truck.

RAGE 2 łączy siły dwóch słynnych zespołów – Avalanche Studios, skupiających mistrzów szalonych otwartych światów oraz id Software, studio bogów pierwszoosobowych strzelanin. Owocem ich wspólnego wysiłku jest karnawał rzeci, w którym możesz udać się dokąd tylko chcesz, strzelać do czego tylko chcesz i wysadzić w powietrze wszystko, co się napatoczy. Premiera RAGE 2 14 maja na PC, PlayStation®4 oraz Xbox One w pełnej polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru. Więcej informacji na stronie bethesda.net/pl/game/rage2.