Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 kwietnia 2015, 09:01

autor: Luc

Pudełkowa edycja GTA V na PC zajmie aż siedem płyt?

Pomimo tego, że od dawna wiemy, ile miejsca zajmie GTA V na PC, niewielu spodziewało się, że pudełkowa edycja zostanie umieszczona na siedmiu płytach. Informacja wciąż jest niepotwierdzona, jednak wiele wskazuje na to, że faktycznie w przypadku instalacji będziemy skazani na żonglerkę dyskami.

Do premiery zostało zaledwie kilka dni. - Pudełkowa edycja GTA V na PC zajmie aż siedem płyt? - wiadomość - 2015-04-09
Do premiery zostało zaledwie kilka dni.

Nie cichną emocje związane ze zbliżającą się premierą pecetowego GTA V. Wczoraj informowaliśmy Was o tym, czego udało się nam dowiedzieć w związku z technicznymi aspektami przeniesienia gry na nową platformę sprzętową, ale to nie jedyne wieści związane z tytułem. Nasze wrażenia z kilkugodzinnej sesji z pecetową wersją znajdziecie w osobnym artykule. Niedługo po publikacji tego materiału, do Sieci trafiły kolejne doniesienia dotyczące GTA V na PC. Tym razem źródło niestety wciąż pozostaje nieznane, ale opublikowane na Reddicie zdjęcie wygląda stosunkowo przekonująco. Na obrazku zamieszczonym przez użytkownika No More Lags widzimy pudełkowe wydanie gry, które zawiera … aż siedem płyt. Warto zwrócić uwagę, że na opakowaniu brakuje tradycyjnych oznaczeń amerykańskich (ESRB) oraz europejskich (PEGI) – jeżeli pudełko jest autentyczne pochodzi więc prawdopodobnie z innego regionu lub z Rosji, w której podobny system nie jest stosowany.

GTA V na PC zajmie 65 GB HDD, siedmiu płyt nie można więc wykluczyć. - Pudełkowa edycja GTA V na PC zajmie aż siedem płyt? - wiadomość - 2015-04-09
GTA V na PC zajmie 65 GB HDD, siedmiu płyt nie można więc wykluczyć.

Informacje o wyglądzie pudełka pecetowej wersji GTA V zdaje się potwierdzać również kolejne zdjęcie, które umieszczono chwilę później na Twitterze. Pochodzące z kanału Grand Theft Feed prezentuje kilkadziesiąt opakowań, do złudzenia przypominających te, które można było obejrzeć na pierwszej opublikowanej fotografii. Niestety źródło przecieku także i w tym przypadku nie jest znane. Jeżeli tylko uda nam się potwierdzić te informacje u wydawcy natychmiast Was o tym poinformujemy.

Wygląda imponująco! - Pudełkowa edycja GTA V na PC zajmie aż siedem płyt? - wiadomość - 2015-04-09
Wygląda imponująco!

Niedawno w Sieci pojawiły się także nowe screenshoty z wersji na PC. Kilka najciekawszych prezentujemy poniżej, zaś pozostałe znajdziecie w naszej galerii.