Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2020, 17:16

autor: Karol Laska

Psycho Krieg najnowszym DLC do Borderlands 3. Data premiery

Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck to najnowsze DLC do Borderlands 3, w którym wejdziemy do głowy jednego z dobrze znanych bohaterów z poprzedniej części serii.

Psycho Krieg najnowszym DLC do Borderlands 3. Data premiery - ilustracja #1
Mnóstwo dających po oczach kolorów – to będzie mocne doświadczenie!

Pustkowia Pandory kojarzą się graczom głównie z szaloną rozwałką oraz masą przedmiotów do zdobycia. Studio Gearbox Software postanowiło przypomnieć fanom o prawdziwej naturze serii Borderlands i przygotowuje nowy dodatek, który zapowiada się na surrealistyczną jazdę bez trzymanki. Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck, bo taki tytuł nosi DLC, przeniesie nas do świata widzianego oczyma… Psycho Kriega, ale tego już się pewnie domyśliliście. Tego wariata możecie kojarzyć głównie z Borderlands 2 – był tam jednym z grywalnych bohaterów. Więcej konkretów, chaosu i psychodeli możecie zobaczyć w poniższym zwiastunie:

Na podstawie trailera możemy też stwierdzić, że do gry powróci Maya, co z pewnością poróżni fanów serii, ale i podgrzeje atmosferę oczekiwania na rozszerzenie. Twórcy obiecują, że kampania Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck będzie zupełnie innym doświadczeniem w porównaniu do pozostałych trzech dodatków fabularnych.

Oczywiście, tak jak to wcześniej bywało, wszelkie legendarne bronie i przedmioty kosmetyczne pokroju skórek, które zyskamy w trakcie zabawy z DLC, będą mogły zostać przez nas użyte podczas ponownego przechodzenia głównego wątku fabularnego.

Oprócz samego dodatku, Gearbox przygotowuje również aktualizację zwiększającą maksymalny poziom gracza (do liczby 65). W Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck zagramy od 10 września na PC, PS4 oraz Xboksie One. W tym samym dniu w życie wejdzie wspomniane uaktualnienie. To najprawdopodobniej ostatnie DLC do gry Borderlands 3.