Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 25 listopada 2019, 17:17

autor: Czarny Wilk

Promocje na gamingowy sprzęt Razera z okazji Black Friday

Z okazji Czarnego Piątku w polskich sklepach taniej kupimy sprzęt dla graczy sygnowany logiem Razera - słuchawki, klawiatury czy kamery do streamowania.

Black Friday to dobra okazje, by zaopatrzyć się w nową klawiaturę czy słuchawki. Choć „właściwy” Czarny Piątek dopiero przed nami, wyprzedaże trwają w najlepsze już od dobrych kilku dni. W polskich sklepach znajdziemy sporo przecen na sprzęt popularnej wśród graczy firmy Razer. Poniżej prezentujemy najciekawsze z nich:

  1. Klawiatura hybrydowa Razer Ornata Chroma za 328,99
  2. Słuchawki Razer Kraken X Lite za 199,99 zł
  3. Słuchawki Razer Kraken Tournament Edition za 239 zł
  4. Kamera internetowa Razer Kiyu za 299 zł

UWAGA: Promocja jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepu. Przy zakupie możliwe jest skorzystanie z opcji darmowej dostawy. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, koszty przesyłki, sposób odbioru itp).

Razer to firma, która cieszy się dużą popularnością wśród graczy. - Promocje na gamingowy sprzęt Razera z okazji Black Friday - wiadomość - 2019-11-25
Razer to firma, która cieszy się dużą popularnością wśród graczy.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.