Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 9 lipca 2016, 10:35

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 9-10 lipca (m.in. TruckSimulation 16, Monument Valley, Age of Pirates)

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak TruckSimulation 16, Monument Valley, Age of Pirates, Fiz: Brewery Management Game, LEGO Marvel Super Heroes oraz tytuły studia HyperDevBox.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

TruckSimulation 16

Android: ok. 4 zł / iOS: ok. 4 zł

Wydany pod koniec ubiegłego roku mobilny symulator ciężarówek TruckSimulation 16 ma w Polsce wielu oddanych fanów. Miłośnicy tego typu rozgrywki, którym jakimś cudem umknął tytuł studia Astragon Entertainment, otrzymali świetną okazję, by nadrobić zaległości – chodzi oczywiście o 50-procentową obniżkę ceny. TruckSimulation 16 pozwala wcielić się w szefa firmy transportowej, a także w zatrudnianego przez nią kierowcę. W trakcie obszernej kampanii odwiedzamy dwadzieścia europejskich miast (m.in. Poznań, Berlin, Pragę, Paryż, Brukselę, Monachium, Wiedeń, Lyon i Mediolan), połączonym tysiącami kilometrów dróg. Do naszej dyspozycji oddano dziewięć licencjonowanych ciężarówek (m.in. MAN TGX, Asca X8, Venturi Tracos) i osiem rodzajów przyczep, dostosowanych do przewożenia odmiennych towarów. Przy okazji nieustannie zarządzamy firmą.

Monument Valley

Android: ok. 5 zł

Ponad pół roku czekaliśmy na kolejną przecenę jednej z najlepszych gier mobilnych ostatnich lat, czyli Monument Valley. Inspiracją dla niezależnego studia ustwo była twórczość holenderskiego malarza Mauritsa Cornelisa Eschera. W efekcie powstał nietuzinkowy, piękny wizualnie tytuł, w którym eksplorujemy poziomy zaprojektowane z wykorzystaniem iluzji optycznych i wymuszające na graczu manipulowanie perspektywą. Rozważnie podnoszony poziom trudności czyni z Monument Valley świetną propozycję zarówno dla żółtodziobów, jak i amatorów gier logicznych. Osoby, dla których podstawowa kampania okazała się zbyt krótka (a takich jest zapewne zdecydowana większość), mogą dokupić dodatek Forgotten Shores za około 9 złotych.

Age of Pirates Elite

Android: ok. 5 zł

Bracia Trese mają w dorobku wiele udanych, taktycznych RPG-ów, a jednym z najlepszych jest utrzymana w pirackich klimatach Age of Pirates. W grze, łączącej elementy przygodowe i roleplaying z rozwiązaniami typowymi dla rozbudowanych strategii ekonomicznych, wcielamy się w kapitana statku pirackiego i żeglujemy przez rozległe morza oraz oceany w poszukiwaniu najkorzystniejszych źródeł finansowania naszych bandyckich eskapad. Produkcja oferuje możliwość zawinięcia do 120 portów oraz przejęcia lub nabycia ponad zróżnicowanych 30 jednostek. Ważnym elementem zabawy jest zarządzanie załogą, rekrutowanie nowych ludzi, a także rozwijanie ich umiejętności (dotyczy to również kontrolowanego przez nas kapitana). Światem gry rządzi tak naprawdę zaawansowany system ekonomiczny, kładący nacisk na handel pozyskanymi dobrami.

Fiz: Brewery Management Game

Android: ok. 5 zł

Fiz: The Brewery Management Game to strategia ekonomiczna, w której zarządzamy własnym browarem. Debiutanckie dzieło niezależnego studia Bit by Bit doczekało się 66-procentowej obniżki, ale nawet bez promocji jest warte zakupu – mamy tu do czynienia ze świetną i obszerną produkcją, w której tematyka browarnicza potraktowana została z dużym poczuciem humoru. Twórcy zawarli w swojej grze sporo interesującej zawartości, na czele z ponad 60 gatunkami piwa czekającymi na odkrycie. W sumie Fiz: The Brewery Management Game zapewnia ponad dwadzieścia godzin zabawy na wysokim, mobilnym poziomie.

LEGO Marvel Super Heroes: Universe in Peril

Android: ok. 10 zł

LEGO Marvel Super Heroes: Universe in Peril to specjalna odsłona gry LEGO Marvel Super Heroes, powstała z myślą o konsolach przenośnych i urządzeniach mobilnych.Tytuł charakteryzuje zmodyfikowana fabuła, zdecydowanie mniejszy rozmach i dużo gorsza oprawa graficzna, ale dla fanów cyklu LEGO w dalszym ciągu pozostaje atrakcyjnym kawałkiem kodu.Kampania, podzielona na 45 misji, wypełniona jest starciami z Lokim i superzłoczyńcami Marvela, a do dyspozycji gracza oddano całą plejadę superbohaterów z Iron Manem, Spider-Manem, Hulkiem, Kapitanem Ameryką i Wolverinem na czele (w sumie można przejąć kontrolę nad 91 postaciami).

Zenge

Android: 1 zł

Użytkownicy smartfonów i tabletów z Androidem mogą obecnie nabyć grę Zenge – relaksującą grę logiczną, wyprodukowaną przez Michała Pawłowskiego i Konrada Januszewskiego – zaledwie za złotówkę. Rola gracza sprowadza się tu do układania często skomplikowanych puzzli oraz poznawania kolejnych fragmentów historii Eona. Czerpanie wielkiej przyjemności z rozgrywki ułatwia piękna szata graficzna i klimatyczny podkład muzyczny.

Wyprzedaż gier studia HyperDevBox (Android) – m.in. Spectral Souls, Record of Agarest War

Japońskie studio HyperDevBox uruchomiło wyprzedaż swojego mobilnego katalogu. W efekcie taniej – bywa, że o 50% - kupicie takie gry jak znakomite Spectral Souls, 500 Arcade Racing czy uznana seria Record of Agarest War. Pełna oferta prezentuje się następująco:

Humble PC & Android Bundle 14 – m.in. Badland, Desktop Dungeons i Knights of Pen & Paper 2

Do 12 lipca potrwa czternasta edycja akcji Humble PC & Android Bundle, w ramach której za niewielkie pieniądze można nabyć paczkę dobrych gier przeznaczonych na obie platformy. Baza tytułów dostępnych w promocji została niedawno poszerzona o Knights of Pen & Paper +1 Edition, Asdivine Hearts oraz Unmechanical. Otrzymają je wszystkie osoby, które wpłaciły lub wpłacą na konto organizatorów minimum 3 dolary, czyli około 12 złotych.

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – m.in. Lara Croft GO i Halo: Spartan Assault

Zapraszamy Was do przeglądu najciekawszych promocji w sklepie Windows Phone. Tym razem możemy Wam zaproponować trzy absolutne hity: turowe gry logiczne Lara Croft GO i Hitman GO, a także efektowną strzelankę Halo: Spartan Assault. Pełna oferta prezentuje się następująco:

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule: