Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 6 sierpnia 2016, 10:40

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 6-7 sierpnia (m.in. Hitman GO, Lara Croft GO, Battlevoid: Harbinger)

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Hitman GO, Lara Croft GO, Battlevoid: Harbinger, Dokuro, Templar Assault oraz produkcje studia Kairosoft.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Wyprzedaż gier firmy Square Enix (Android/Windows Phone) – Hitman GO i Lara Croft GO

Firma Square Enix wystartowała z tygodniową wyprzedażą, którą objęła dwie zdecydowanie najlepsze pozycje ze swojego mobilnego katalogu: Hitman GO oraz Lara Croft GO. W obu przypadkach mamy do czynienia z dopieszczonymi pod każdym względem turowymi grami logicznymi. Pierwsza z nich charakteryzuje się oczywiście lekkim zabarwieniem asasyńskim, a druga zachwyca lekko przygodową nutką. Jeżeli nie graliście w te tytuły i nie skorzystaliście z wcześniejszych promocji, warto nadrobić zaległości właśnie teraz.

Battlevoid: Harbinger

Android: 4,99 zł / iOS: ok. 4 zł

Na początku roku kosmiczny RTS Battlestation: Harbinger doczekał się sporej i, co najważniejsze, darmowej aktualizacji (tzw. Extended Edition, ufundowanej na Kickstarterze). W efekcie ta pięknie rozpikselowana gra, łącząca w sobie elementy tytułów takich jak FTL czy Out There, stała się jeszcze ciekawsza, a przy okazji zmieniła tytuł na Battlevoid: Harbinger. W produkcji wcielamy się w dowódcę jednej z najlepszych ziemskich jednostek kosmicznych i bierzemy udział w zakrojonej na szeroką skalę eksploracji proceduralnie generowanego wszechświata. Bogate uniwersum, zamieszkałe przez trzy konkurujące ze sobą gatunki, chyli się ku upadkowi i tylko my możemy je uratować – m.in. poprzez udział w efektownych bitwach i wykonywanie rozmaitych misji.

Templar Assault w wersji Elite

Android: ok. 5 zł

Templar Assault to turowa gra strategiczna od Trese Brothers (m.in. Star Traders RPG) z silnie zaznaczonymi elementami RPG, utrzymana w klimacie sci-fi. W grze – podobnie jak w kontynuacji Templar Battleforce – przejmujemy kontrolę nad oddziałem gwiezdnych templariuszy. Tym razem toczą oni zaciekłe boje ze Star Traders Quadrant, w skład którego wchodzą wrogo nastawione obce rasy, xenoformy, gwiezdni piraci, heretycy i całe inne zapomniane zło. Walki odbywają się w ramach obszernej kampanii solowej, podzielonej na 100 intensywnych scenariuszy. Do zadań gracza należy nie tylko dowodzenie oddziałem, ale też rekrutacja nowych żołnierzy oraz planowanie ich rozwoju, w tym ulepszanie znajdujących się na wyposażeniu Leviathanów, czyli swego rodzaju kombinezonów bojowych.

Dokuro

Android: 3,99 zł / iOS: ok. 4 zł

Za połowę dotychczasowej ceny kupicie też dwuwymiarową platformówkę Dokuro. W grze wcielamy w kościanego wojownika przemierzającego potężny zamek swego pana, Dark Lorda. Okrutny władca postanowił zmusić pewną piękną księżniczkę do małżeństwa, co nie spodobało się Dokuro. Bohater decyduje się uwolnić dziewczynę. Klasyczna forma idzie tu w parze z ciekawymi rozwiązaniami (np. dwie formy wojownika), oferując kilka godzin zabawy na bardzo wysokim poziomie.

Wyprzedaż gier studia Kairosoft (iOS) – m.in. Anime Studio Story i Pocket Harvest

Miłą niespodziankę przygotowało dla użytkowników systemu iOS japońskie studio Kairosoft. Deweloper przecenił trzy gry ze swojego bogatego katalogu: Anime Studio Story (zarządzasz studiem produkującym anime), Pocket Harvest (wcielasz się w rolnika i rozwijasz swoją farmę) oraz The Ramen Sensei (rozkręcasz restaurację podającą zupę ramen). Pełna oferta prezentuje się następująco:

Humble Mobile Bundle 19 – m.in. Punch Club, Hitman GO, The Banner Saga

Trwa dziewiętnasta edycja akcji Humble Mobile Bundle, w ramach której za niewielkie pieniądze można nabyć paczkę dobrych gier przeznaczonych na smartfony i tablety z Androidem. Organizatorzy ujawnili niedawno kolejne gry, które otrzymają/otrzymały osoby dokonujące przelewu na minimum 4,83 dolary, czyli około 19 złotych (aktualna średnia ze wszystkich wpłat). Są nimi: Mage and Minions (z 10 dolarami na wewnętrzne zakupy), Gunslugs 2 oraz Ys Chronicles 1. Akcja dobiegnie końca 8 sierpnia.

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule: