Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 5 maja 2017, 23:32

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 6-7 maja (Wayward Souls, Star Wars: KOTOR, Motorsport Manager)

W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Wayward Souls, Star Wars: Knights of the Old Republic, Pumped BMX 3, The Executive, Brothers: A Tale of Two Sons, Re-Volt Classic 3D oraz Motorsport Manager.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

W tym tygodniu błysnęła firma Noodlecake Studios, która przeceniła część swojego katalogu, w tym arcytrudne Wayward Souls. - Promocje mobilne na weekend 6-7 maja (Wayward Souls, Star Wars: KOTOR, Motorsport Manager) - wiadomość - 2017-05-05
W tym tygodniu błysnęła firma Noodlecake Studios, która przeceniła część swojego katalogu, w tym arcytrudne Wayward Souls.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Wyprzedaż gier firmy Noodlecake Studios (Android/iOS) – m.in. Wayward Souls, The Executive, Pumped BMX 3

Miłą, weekendową niespodziankę przygotowała firma Noodlecake Studios. Jeden z najpopularniejszych mobilnych wydawców przecenił część swojego katalogu premium, w tym charakteryzującego się wysokim poziomem trudności RPG-a akcji Wayward Souls, miks przygodowej gry akcji i gry logicznej Island Delta, absurdalną zręcznościówkę The Executive oraz świetnie oceniane, ekstremalne Pumped BMX 3. Pełna oferta prezentuje się następująco:

 1. Caterzillar – Android: ok. 5 zł / iOS: ok. 5 zł
 2. Dig Deep! – iOS: ok. 5 zł
 3. Island Delta – Android: ok. 5 zł / iOS: ok. 5 zł
 4. Joinz – iOS: ok. 5 zł
 5. Pull My Tongue – iOS: ok. 5 zł
 6. Pumped BMX 3 – Android: ok. 5 zł
 7. Shooting Stars! – Android: ok. 5 zł / iOS: ok. 5 zł
 8. The Executive – Android: ok. 5 zł
 9. Wayward Souls – Android: ok. 5 zł

Wyprzedaż gier z serii Star Wars (Android/iOS)

Obniżki ceny doczekały się również niektóre mobilne wersje gier bazujących na marce Star Wars. W pierwszej kolejności należy wspomnieć o znakomitym RPG-u Knights of the Old Republic, którego kupicie z 70-procentową zniżką. Coś dla siebie znajdą również fani flipperów – Star Wars Pinball od Zen Studios z podstawowym stołem nawiązującym do Imperium kontratakuje kupicie za 10 groszy (w App Store za darmo), a pozostałe trzy flippery są oferowane za połowę ceny. Taniej oferowany jest również zestaw LEGO Star Wars: The Complete Saga.

 1. Star Wars: Knights of the Old Republic – Android: 23,99 zł / iOS: ok. 23 zł
 2. Star Wars Pinball 5 – Android: za darmo
 3. LEGO Star Wars: The Complete Saga – Android: 23,99 zł / iOS: ok. 23 zł

Brothers: A Tale of Two Sons

Jeżeli macie ochotę zagrać w coś o konsolowym rodowodzie, to polecamy mobilną konwersję Brothers: A Tale of Two Sons – bardzo udanej przygodowej platformówki, pierwotnie wydanej w 2013 roku na platformach stacjonarnych. Na tle podobnych pozycji, produkcję studia Starbreeze wyróżnia nie tylko przejmująca opowieść, ale również fakt, że obu bohaterów wzruszającej historii kontrolujemy jednocześnie. W wersji mobilnej dokonujemy tego z wykorzystaniem dwóch wirtualnych gałek analogowych.

 1. Android: 13,99 zł
 2. iOS: ok. 15 zł

Motorsport Manager

W lutym iOS-owa wersja gry Motorsport Manager – doskonałego wyścigowego managera autorstwa Christiana Westa – doczekała się zmiany modelu biznesowego. Teraz to samo spotkało wreszcie edycję na Androida. W grze zarządzamy drużyną wyścigową, zatrudniamy kierowców i techników, inwestujemy w nowe technologie i ulepszamy bolidy. Dokonujemy tego w jednym konkretnym celu – aby rozdawać karty podczas samych wyścigów. W ich trakcie podejmujemy liczne, trudne decyzje, mogące zdecydować o sukcesie lub porażce.

 1. Android: za darmo

Re-Volt Classic 3D

Kolejne przeceny w tym roku, ale już nie tak efektownej jak w marcu, doczekała się konwersja dawnego hitu RE-VOLT Classic 3D. Mamy tu do czynienia z całkiem udaną próbą przeniesienia w realia mobilne zwariowanej gry wyścigowej ze zdalnie sterowanymi samochodami w rolach głównych. Port oferuje 42 modele samochodów, 14 tras, kilka trybów zabawy, ulepszoną szatę graficzną (poprawione tektury i wyższa rozdzielczość) i trzy schematy sterowania. Nietkniętą pozostawiono jedynie ścieżkę dźwiękową, choć akurat w tym przypadku należy to poczytywać za atut.

 1. Android: 7,99 zł

Inne wyprzedaże gier w Google Play i App Store – m.in. Monster Fantasy, No Gravity, Tallowmere

W ostatnich dniach kilka mniej znanych pozycji znajdujących się w ofercie platformy Google Play doczekało się solidnych przecen lub wręcz zostało udostępnionych za darmo. Zalicza się do nich m.in. Monster Fantasy, zainspirowane serią Pokemon, roguelike Tallowmere, a także kosmiczna strzelanka No Gravity. Aktualnie wśród ciekawszych propozycji tego typu znajdziecie:

 1. Asteroid Defense Classic – Android: ok. 4 zł
 2. Block Tank Wars 2 – Android: za darmo
 3. Evo Explores – Android: ok. 4,50 zł / iOS: ok. 5 zł
 4. Iron Fist – Android: ok. 5 zł / iOS: ok. 5 zł
 5. Monster Fantasy – Android: za darmo
 6. No Gravity – Android: ok. 5 zł / iOS: ok. 5 zł
 7. Plasma Sky – Android: ok. 5 zł / iOS: ok. 5 zł
 8. Real Steel – Android: 50 groszy
 9. Tallowmere – Android: ok. 5 zł / iOS: ok. 5 zł

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – m.in. Drop Hunt i Lamphead

Prezentujemy wybór promocji na smartfonach z systemem Windows Phone/10 Mobile. W tym tygodniu Waszej uwadze polecamy: zręcznościówki Lamphead i Blitz Blotz oraz grę logiczną Drop Hunt. Oferta prezentuje się następująco:

 1. Blitz Blotz – 4,50 zł
 2. Drop Hunt – 8,50 zł
 3. Lamphead – 7,50 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne