Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 4 października 2014, 13:01

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 4–5 października (m.in. Modern Combat 5: Blackout, Talisman, ilomilo)

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Modern Combat 5: Blackout, Talisman: Digital Edition, Superfrog HD oraz ilomilo.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Modern Combat 5: Blackout

Android: ok. 13 zł; pierwotnie ok. 22 zł – iOS: ok. 15 zł; wcześniej ok. 25 zł

Najnowsza, piąta odsłona serii Modern Combat być może nie cieszy się takim uznaniem, jak poprzednie, ale w dalszym ciągu pozostaje solidną, pierwszoosobową strzelanką. Dlatego też trudno przejść obojętnie obok 40% obniżki ceny gry, jaką firma Gameloft wprowadziła w przypadku wersji na Androida oraz iOS (niestety, edycja na Windows Phone nie została przeceniona). Emocjonująca kampania, dynamiczny multiplayer, wysokiej klasy szata graficzna i dopracowane sterowanie czynią z Modern Combat 5: Blackout propozycję godną rozważenia.

Talisman: Digital Edition

Android: ok. 13 zł; wcześniej ok. 25 zł – iOS: ok. 15 zł; wcześniej ok. 25 zł

W tym tygodniu o połowę została obniżona cena Talisman: Digital Edition – elektronicznej wersji jednej z najpopularniejszych gier planszowych fantasy w historii. Ciesząca się sporym uznaniem produkcja jest kompleksową adaptacją, pozwalająca toczyć zmagania w pojedynkę, w lokalnym multiplayerze, a także przez sieć z graczami z całego świata. Twórcy regularnie wypuszczają do niej dodatki w postaci rozszerzeń oraz paczek z bohaterami.  Dla fanów planszówek fantasy rzecz obowiązkowa.

Superfrog HD

Android: ok. 3 zł; wcześniej ok. 10 zł; iOS: ok. 4 zł

Firma Team 17 objęła promocją androidową wersję doskonałej platformówki Superfrog HD. Odświeżona wersja klasycznej zręcznościówki, wydana z okazji 20 rocznicy powstania gry, radzi sobie na urządzeniach mobilnych znakomicie, będąc poważną konkurencją dla nowoczesnych przedstawicieli gatunku. Do największych zalet produkcji należą niewątpliwie znakomicie zaprojektowane plansze, których w sumie jest tu 24 (nie licząc losowo generowanej mapy w nieskończonym trybie Frog Trials).

European War 4: Napoleon

Android: za darmo; wcześniej ok. 4 zł – iOS: za darmo; wcześniej ok. 4 zł

W tym tygodniu miłośnicy hardkorowych gier strategicznych mają co świętować, gdyż uznane studio EasyTech obniżyło do zera cenę gry European War 4: Napoleon – potężnej turówki, pozwalającej wziąć udział w ponad osiemdziesięciu kampaniach wojennych odbywających się na obszarze całego świata i sześciu obszernych scenariuszach typu Podbój. Gra zaskakuje pod względem zawartości i ilości czasu, jaki można przy niej spędzić. Dla fanów pozycja obowiązkowa.

Okazje Red Stripe dla posiadaczy smartfonów z Windows Phone

W tym tygodniu promocją Okazje Red Stripe po raz kolejny objęto jedynie trzy gry. Trafiła do niej doskonała gra logiczna ilomilo, spożywczy sim Supermarket Mania 2 oraz defensywne Myth Defense 2: Dark Forces. Przegląd przecenionych pozycji znajdziecie poniżej:

Humble Mobile Bundle 8 – m.in. Little Big Adventure, EPOCH.2, Wave Wave i Doodle God

Ósma edycja akcji Humble Mobile Bundle weszła w finalną fazę. W efekcie baza oferowanych gier została rozbudowana o trzy dodatkowe pozycje: Mikey Hooks, EPOCH oraz Zombie Gunship. Aby zdobyć wszystkie tytuły, należy wpłacić na konto Humble Bundle co najmniej 3,83 dolary, czyli około 12 złotych. Za dowolną cenę otrzymuje się tylko Tentacle Wars, Doodle God, Doodle Devil i Wave Wave. Poza tym wpłata w wysokości 5 dolarów gwarantuje dostęp do EPOCH.2. Akcja dobiegnie końca 8 października o godzinie 19:00.

iKOiD Bundle #19: „Medieval Talisman” – Talisman Prologue, Bridge Constructor Medieval, Sin Manager i Planet Wars za ok. 6 zł

Serwis iKOID przygotował kolejny zestaw gier na Androida. Tym razem w skład pakietu weszły cztery pozycje: Talisman Prologue, Bridge Constructor Medieval, Sin Manager i Planet Wars. Paczkę można nabyć za kwotę ok. 6 złotych – promocja dobiegnie końca 16 października.