Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 24 września 2016, 10:57

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 24-25 września (m.in. Deus Ex GO, Papers, Please, Double Dragon Trilogy)

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Deus Ex GO, Papers, Please, Double Dragon Trilogy, Lifeline Whiteout i Space Marshals 2.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Deus Ex GO

Android: ok. 8 zł / iOS: ok. 9 zł

Nie sposób rozpocząć najnowszej odsłony naszego przeglądu promocji mobilnych, niż od 60-procentowej obniżki ceny świeżutkiego Deus Ex GO. Mamy tu do czynienia z trzecią odsłoną serii turowych gier logicznych Square Enix, biorących na tapetę najpopularniejsze marki należące do tej firmy. Po Hitman GO oraz Lara Croft GO przyszła pora na Deus Exa. Produkcję cechuje dopracowany gameplay, polegający w głównej mierze na rozwiązywaniu dopieszczonych łamigłówek,  i wyśmienita grafika utrzymana w futurystycznym klimacie serii. Tym razem gracz podejmuje się rozmaitych misji infiltracyjnych. Mapy są niewielkie, ale pełno na nich wrogów i interaktywnych obiektów, nierzadko wymuszających stosowaniu wyszukanej taktyki. Warto zauważyć, że w tym tygodniu gra doczekała się sporej aktualizacji z nowymi poziomami.

Double Dragon Trilogy

Android: ok. 5 zł / iOS: ok. 4 zł

70% taniej kupicie obecnie zestaw Double Dragon Trilogy. W jego skład wchodzą trzy pierwsze odsłony zasłużonego, klasycznego już cyklu chodzonych bijatyk – Double Dragon, Double Dragon 2: The Revenge oraz Double Dragon 3: The Rosetta Stone. Na nabywców czeka kilka schematów sterowania (z możliwością modyfikacji), trzy poziomy trudności, kooperacja przez bluetooth, klasyczna i zremasterowana ścieżka dźwiękowa do wyboru, wsparcie dla padów, osiągnięć i rankingów oraz kilka dodatkowych atrakcji.

Lifeline: Whiteout

Android: 1,79 zł / iOS: ok. 4 zł

Taniej (na Androidzie nawet bardzo tanio) kupicie także trzecią odsłonę serii Lifeline. Są to nietypowe gry narracyjne z dużą ilością wyborów moralnych, przywodzące na myśl wiekowe paragrafówki. W Lifeline: Whiteout kreujemy losy V. Adamsa, który pewnego dnia budzi się w samym środku burzy śnieżnej, w odległym i mroźnym zakątku Ziemi. Co ciekawe, kolejne wiadomości od bohatera opowieści przychodzą do nas w formie powiadomień push w różnych porach dnia i nocy.

Sword of Anima

Android: ok. 4 zł

Posiadacze smartfonów i tabletów z Androidem mogą kupić za ledwie 4 złote udaną strategię turową z elementami RPG Sword of Anima. Produkcja opowiada historię drużyny Savior Rex Squad, która wyruszą na wyprawę w celu przywrócenia pokoju na świecie. Aby do niego doprowadzić, musi jednak wykorzystać argument siły przeciwko kilkoro wrednym typkom. Tytuł może się pochwalić znakomitą i bardzo rozbudowaną mechaniką walki, a także obszerną zawartością, na czele z 40 bohaterami podzielonymi na 8 klas.

Papers, Please

iOS: ok. 25 zł

Pierwszej przeceny w swojej niemal dwuletniej historii doczekała się nietypowa, ciesząca się sporym uznaniem gra logiczna Papers, Please. Promocja zbiegła się w czasie z dostosowaniem produkcji do działania pod systemem iOS 10. Tytuł obsadza gracza w roli urzędnika pracującego w służbie celnej fikcyjnego komunistycznego państwa. Jego zadaniem jest decydowanie kto może przekroczyć granicę, a kto nie. Każda decyzja może mieć duże konsekwencje – odmowa potrafi zniszczyć uczciwemu człowiekowi życie, podczas gdy zbyt pochopna zgoda wpuści do kraju niebezpiecznych ludzi.

Space Marshals 2

iOS: ok. 17 zł

W sierpniu debiutowało nie tylko Deus Ex GO, ale również Space Marshals 2, czyli kontynuacja jednej z najlepszych gier mobilnych 2015 roku. Podobnie jak dzieło Square Enix, produkcja studia Pixelbite doczekała się pierwszej przeceny. Mamy tu do czynienia z grą akcji, premiującą taktyczne podejście do wykonywania misji. Aby przetrwać, gracz musi korzystać z osłon, umiejętnie skradać się, robić użytek z różnorodnych gadżetów, a w ostateczności atakować z flanki. Produkcja jest ładniejsza niż „jedynka” i ma bardziej nieliniową kampanię – pozwala chociażby na skłócenie ze sobą gangów, przeciwko którym wyruszamy z krucjatą.

Humble Artifex Mundi PC & Mobile Bundle – m.in. Vampire Legends: The True Story of Kisilova, Eventide: Slavic Fable i Grim Legends 3: The Dark City

Wystartowała specjalna edycja akcji Humble PC & Mobile Bundle, w ramach której za niewielkie pieniądze można nabyć paczkę przygodówek typu ukryte obiekty od zabrzańskiego studia Artifex Mundi. Dowolna wpłata zapewnia dostęp do: Dark Heritage: Guardians of Hope, Vampire Legends: The True Story of Kisilova oraz The Secret Order 2: Masked Intent. Przelewając na konto organizatorów akcji minimum 4,70 dolary, czyli około 18 złotych (aktualna średnia ze wszystkich wpłat), otrzymacie dodatkowo: Crime Secrets: Crimson Lilly, Eventide: Slavic Fable oraz The Secret Order 3: Ancient Times. Z kolei wydobywając z kieszeni 5 dolarów, czyli 19 złotych, uzyskacie Grim Legends 3: The Dark City oraz Mythic Wonders: The Philosopher's Stone. Kolejne pozycje zostaną dodane do zestawu w późniejszym czasie. Akcja dobiegnie końca 3 października.

 Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – 9 Poszlak: Tajemnica Serpent Creek

Zapraszamy Was do przeglądu najciekawszych promocji w sklepie Windows Phone. Podczas gdy użytkownicy Androida mogą skorzystać z nowej promocji w serwisie Humble Bundle, obejmującej gry przygodowe zabrzańskiego Artifex Mundi, posiadacze smartfonów z Windows Phone muszą zadowolić się przeceną jednej, ale za to bardzo udanej pozycji z gatunku HOPA (ang. hidden object puzzle-adventure). Oferta prezentuje się następująco:

  • 9 Poszlak: Tajemnica Serpent Creek – 6,50 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule: