Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 24 stycznia 2015, 10:25

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 24-25 stycznia (Oddworld Stranger's Wrath, North vs South, Real Racing 2)

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Oddworld Stranger's Wrath, North vs South, Real Racing 2, Motorsport Manager i zestawie Humble Mobile Bundle 10.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Oddworld: Stranger's Wrath

Android: ok. 15 zł; wcześniej ok. 23 zł – iOS: ok. 17 zł; wcześniej ok. 25 zł

Pierwszej obniżki doczekała się mobilna konwersja świetnej, pierwszoosobowej gry akcji Oddworld: Stranger’s Wrath. Produkcja jest czwartą odsłoną serii zapoczątkowanej przez platformówki z Mudokonem Abem w roli głównej (Abe's Oddysee, Abe's Exoddus i Munch's Oddysee). Poznajemy w niej zabawną, a jednocześnie głęboką opowieść o Nieznajomym. Akcja gry toczy się na krańcach fantastycznego uniwersum, przypominających klimatem i zasadami Dziki Zachód. Główny bohater jest łowcą, polującym za pieniądze na złoczyńców, którzy sieją w lokalnej społeczności zamęt i bezprawie.

Wyprzedaż jRPG-ów firmy Kemco (Android, iOS)

Firma Kemco zdecydowała się obniżyć ceny kilku swoich jRPG-ów. W większości przypadków są to bardzo udane produkcje, które można polecić zarówno całkowitym żółtodziobom, jak i wieloletnim fanom japońskiego odmiany gier fabularnych. Z pełną ofertą – dotyczącą Androida i iOS – możecie zapoznać się poniżej:

North vs South

Android: ok. 4 zł; wcześniej ok. 6 zł

North vs South to udana próba wznowienia jednego z największych strategicznych hitów rodem z komputerów Amiga. Akcja gry toczy się w realiach amerykańskiej wojny secesyjnej, w związku z czym gracz uzyskuje możliwość wcielenia się w rolę dowódcy jednej ze stron konfliktu – umundurowanej na niebiesko Północy lub „szarego” Południa. Cel zabawy jest oczywisty. Tego samego nie można powiedzieć o mechanice zabawy, łączącej rozgrywanie turowych bitew z dbaniem o kwestie ekonomiczne. Nie zabrakło tu także zręcznościowych mini-gier.

Pixel Defenders Puzzle

Android: ok. 4 zł; wcześniej ok. 9 zł – iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 8 zł

Z okazji premiery dodatku The Shadow Prophecy, wprowadzającego 40 poziomów, 8 obrońców i nowych przeciwników (koszt zakupu to około 9 złotych), twórcy znakomitej gry bitewnej typu match-3 z elementami RPG Pixel Defenders Puzzle obniżyli jej cenę o połowę. W tytule, utrzymanym w atrakcyjnej retro stylistyce, chronimy księżniczki i królów przed groźnymi bestiami, tworząc coraz potężniejsze jednostki bezpośrednio na polu bitwy.

Humble Mobile Bundle 10 – m.in. Buddy & Me, Lyne, Sorcery! 2 oraz King of Dragon Pass

W tym tygodniu wystartowała jubileuszowa, dziesiąta edycja akcji Humble Mobile Bundle. Tym razem w pakiecie gier na smartfony i tablety z Androidem znalazły się: zręcznościówka Buddy & Me, gry logiczne LYNE i Doodle Kingdom (wszystkie trzy dostępne za dowolną opłatą), a także interaktywna opowieść fantasy Sorcery! 2, hybryda tekstówki, gry strategicznej i RPG King of Dragon Pass oraz Tower defense OTTTD (odblokowywane po wpłaceniu co najmniej 3,90 dolarów, czyli około 15 złotych). Akcja potrwa do 2 lutego, a w międzyczasie pula oferowanych gier zostanie poszerzona.

Okazje Red Stripe dla użytkowników Windows Phone

Okazje Red Stripe doczekały się kolejnej aktualizacji oferty. Obecnie co najmniej o połowę taniej można nabyć: grę wyścigową Real Racing 2, strażacką strategię Rescue – Heroes In Action, a także powietrznego hokeja Shufflepuck Cantina. Pełną ofertę znajdziecie poniżej:

Motorsport Manager

iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 13 złotych

W ostatnich dniach Christian West udostępnił sporą aktualizację Motorsport Manager, dodającą do gry kolejną serię wyścigów (World Spec), paczkę nowych wyzwań oraz związane z nimi osiągnięcia i rankingi. Jednocześnie postanowił obniżyć cenę swojego sportowego menadżera do poziomu ledwie 4 złotych. W produkcji zarządzamy drużyną wyścigową, zatrudniamy kierowców i techników, inwestujemy w nowe technologie i ulepszamy bolidy, aby następnie rozdawać karty podczas samych wyścigów. W ich trakcie często podejmuje trudne decyzje, mogące zaważyć o sukcesie lub porażce.

Super Lemonade Factory

iOS: za darmo; wcześniej ok. 13 zł

Posiadacze iPhone’ów i iPadów mogą pobrać zupełnie za darmo znakomitą platformówkę z elementami RPG pod tytułem Super Lemonade Factory. W grze wcielamy się w Andre i Liselot, którzy dowiadują się od ojca tego pierwszego, że przejmą od niego potężną fabrykę lemoniady. Zanim jednak zakład zostanie na nich przepisany, muszą najpierw odwiedzić wszystkie jego zakamarki i poznać od środka cały proces produkcji. Cechą charakterystyczną gry jest fakt, że gracz kontroluje obie postacie jednocześnie, w związku z czym nie brakuje tu sytuacji wymuszających współpracę.