Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 18 marca 2017, 08:12

Promocje mobilne na weekend 18-19 marca (m.in. Exiles, Shadow Blade i 2-bit Cowboy za darmo)

W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Kingdom Rush Frontiers, Limbo, Crashlands czy Retro City Rampage: DX. Ponadto za darmo można pobrać gry Exiles, Shadow Blade oraz 2-bit Cowboy.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Shadow Blade - Promocje mobilne na weekend (m.in. Exiles, Shadow Blade i 2-bit Cowboy za darmo) - wiadomość - 2017-03-18
Shadow Blade

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Exiles

Studio Cresent Moon kontynuuje rozdawanie swoich gier. W tym tygodniu możecie za darmo pobrać Exiles, czyli potężne trójwymiarowe RPG osadzone w klimatach science fiction. Produkcja zadebiutowała w niedopracowanej formie, ale potem jej problemy zostały w większości naprawione aktualizacjami.

  1. Exiles w Google Play za darmo

Shadow Blade

Exiles nie jest jedyną perełką Crescent Moon, którą możecie teraz pobrać bez płacenia. Za darmo udostępniono również Shadow Blade, czyli wyśmienitą dwuwymiarową platformówkę z wojownikiem ninja w roli głównej.

  1. Shadow Blade w Google Play za darmo

2-bit Cowboy

Ten tydzień jest wyjątkowo dobry dla promocji na Google Play pozwalających za darmo pobrać duże i popularne produkcje. Trzecia taka oferta obejmuje 2-bit Cowboy. To platformówka stylizowana na produkcję z Game Boya, z mechaniką w stylu metroidvania. Mamy więc duży świat o częściowo otwartej strukturze i masę zdolności do odblokowania, które z czasem pozwalają dotrzeć w niedostępne początkowo miejsca.

  1. 2-bit Cowboy w Google Play

Kingdom Rush Frontiers

Posiadający urządzenia z Androidem fani strategii powinni zainteresować się promocją Kingdom Rush Frontiers. To jeden z absolutnie najlepszych przedstawicieli gatunku tower defense, zapewniający długie godziny zabawy, i teraz można go kupić z Google Play za marne 50 groszy.

  1. Kingdom Rush Frontiers w Google Play za 50 gr

Limbo

Tanio, bo za 4,29 zł, można też do końca tygodnia kupić androidową wersję Limbo. Ta ponura platformówka to jedna z najsłynniejszych gier niezależnych ostatnich lat. Sławę i uznanie zdobyła za sprawą wyśmienitej oprawy graficznej, ciężkiego klimatu oraz ciekawych wyzwań testujących zarówno zręczność, jak i spryt gracza.

  1. Limbo w Google Play za 4,29 zł.

Crashlands

Gra Crashlands, czyli survivalowy sandbox będący jedną z najlepszych gier mobilnych zeszłego roku, dostała niedawno sporą aktualizację. Z tej okazji obniżono cenę o połowę i zarówno na iOS, jak i Androidzie produkcję można obecnie kupić za około dziesięć złotych.

  1. Crashlands w Google Play za 9,99 zł
  2. Crashlands w App Store za 9.99 zł

Retro City Rampage: DX

Warto także zainteresować się przeceną Retro City Rampage: DX, czyli niezależnego przeboju, który najprościej można opisać jako 8-bitowe Grand Theft Auto. Cena gry została obniżona o 40% na iOS i Androidzie, dzięki czemu tytuł można kupić obecnie za ok. 15 zł.

  1. Retro City Rampage: DX w Google Play za 14,99 zł
  2. Retro City Rampage: DX w App Store za ok. 13 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

  1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne