Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 18 kwietnia 2015, 12:38

Promocje mobilne na weekend 18-19 kwietnia (m.in. Hitman GO, Stealth Inc., Plants vs Zombies)

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Hitman GO, Stealth Inc., Plants vs Zombies, Record of Agarest War, NBA JAM, Rayman Jungle Run i Badland. Oferta Humble Mobile Bundle 11 została też zaktualizowana o dwie nowe pozycje.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Hitman GO

Android: ok. 7 zł; wcześniej ok. 16 zł – iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 20 zł

Na przekór wszystkim, gra Hitman GO okazała się jednym z największych mobilnych zaskoczeń ostatnich lat. Przed premierą produkcja była skazywana za pożarcie – gracze nie wierzyli, że tak dalekie odejście od podstawowych założeń serii wyjdzie jej na dobre. Ostatecznie gra spotkała się jednak z niezwykle ciepłym przyjęciem, zdobywając bardzo wysokie oceny. Hitman GO jest turową grą logiczną, w której na każdym poziomie musimy niezauważeni dotrzeć do wskazanego punktu i wypełnić dodatkowe cele, takie jak np. wyeliminowanie konkretnych celów czy zebranie wskazanych przedmiotów. Twórcy poeksperymentowali nawet z wyglądem gry, projektując mapy na wzór papierowych makiet.

Wyprzedaż gier firmy Electronic Arts (Android) – m.in. Plants vs Zombies, The Sims 3 i Monopoly

Firma Electronic Arts objęła promocją kilka swoich klasycznych produkcji mobilnych. Do wyprzedaży załapał się m.in. znakomity przedstawiciel gatunku tower defense Plants vs Zombies, mobilną odsłonę The Sims 3oraz NBA JAM – remake kultowej gry koszykarskiej, oferującej humorystyczne spojrzenie na tę dyscyplinę sportu. Z pełną ofertą możecie zapoznać się poniżej:

Dark Echo

Android: ok. 4 zł; wcześniej ok. 8 zł – iOS: ok. 4 zł; wcześniej 8 zł

Jeśli lubicie się bać, a jednocześnie przepadacie za grami eksperymentalnymi, to Dark Echo – druga produkcja niezależnego studia RAC7 Games (Super Surf Bros) – spełni wszystkie Wasze oczekiwania. W grze przemierzamy skąpane w mroku pomieszczenia i robiąc to, polegamy przede wszystkim na słuchu. Idąc przed siebie generujemy linie dźwięku, odbijające się od ścian, przeszkód i przeciwników – krótsze, jeśli poruszamy się cicho, i dłuższe, gdy biegniemy. Osiemdziesiąt skomplikowanych poziomów zapewnia kilka godzin zabawy na najwyższych poziomie.

Wyprzedaż gier z serii Record of Agarest War

Studio HyperDevbox obniżyło o 40% cenę dwóch mobilnych odsłon serii Record of Agarest War. Mamy tu do czynienia z bardzo udanymi przedstawicielami gatunku taktycznych gier jRPG, wzbogaconymi o elementy randkowych simów. Gry kosztują i zajmują w pamięci urządzenia niemało – każda z nich waży około 2 GB – ale w zamian oferują ponad 200 godzin zabawy na wysokim poziomie.

Pixel Fleet

ok. 5 zł; wcześniej ok. 9 zł

Pixel Fleet to wyjątkowa aplikacja w naszym zestawieniu. Nie mamy tu bowiem do czynienia z grą jaką taką, a z interaktywną tapetą, prezentującą losowo generowany, międzygwiezdny konflikt rozgrywany między kosmicznymi flotami wrogo nastawionych frakcji. Gracz może wpływać na przebieg zdarzeń poprzez likwidację pojedynczych jednostek. Całość ukazano w bardzo atrakcyjnej, pixelartowej stylistyce.

Stealth Inc.

iOS: za darmo; wcześniej ok. 20 zł

Posiadacze urządzeń z systemem iOS mogą przez kilka najbliższych dni pobrać za darmo świetną skradankową platformówkę Stealth Inc. W produkcji wcielamy się w złodzieja z talentem hakerskim. Na każdym z osiemdziesięciu poziomów zadaniem gracza jest dotarcie bez wykrycia do celu. W tym celu omija pułapki, zabezpieczenia oraz patrole strażników, jak również włamuje się do systemów komputerowych. Bohater nie dysponuje żadnym pancerzem ani uzbrojeniem, więc pozostawanie w ukryciu jest absolutnie konieczne do przeżycia.

Humble Mobile Bundle 11 – m.in. Auro, 80 Days, Kingdom Rush Origins

Jedenasta edycja akcji Humble Mobile Bundle, pozwalającej za niewielkie pieniądze wejść w posiadanie ciekawych gier mobilnych na smartfony i tablety z systemem Android, została poszerzona o dwa nowe tytuły. Wszystkie osoby, które zdecydują się na wpłatę powyżej średniej (tj. 4,34 dolary, czyli około 16 złotych) otrzymają dodatkowo: oh my giraffe oraz Skullpogo. Akcja dobiegnie końca 20 kwietnia.

Okazje Red Stripe dla użytkowników Windows Phone

Doczekaliśmy się kolejnej aktualizacji akcji promocyjnej Okazje Red Stripe. Za co najmniej 50% dotychczasowej kwoty możecie obecnie nabyć: znakomitą platformówkę Rayman Jungle Run, zbiór łamigłówek Einstein – trenuj swój umysł, przygodówkę typu ukryte obiekty Koszmary z Głębin 3, grę akcji Tile Rider, doskonałą zręcznościówkę Badland, a za darmo pobierzecie motocyklowe Xtreme Dirtz.  Pełną ofertę znajdziecie poniżej: