Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 14 lutego 2015, 10:43

Promocje mobilne na weekend 14-15 lutego (m.in. Modern Combat 5, Star Command, Final Fantasy III)

Oto następne wydanie cyklu poświęconego najlepszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich produkcji jak Modern Combat 5: Blackout, Star Command, Final Fantasy III, Finding Teddy czy The Tiny Bang Story.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Modern Combat 5: Blackout

Android: ok. 3 zł; wcześniej ok. 13 zł – iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 17 zł

Mimo gorszych ocen, piąta odsłona serii Modern Combat pozostaje solidną, pierwszoosobową strzelanką, którą można z czystym sumieniem polecić każdemu fanowi tego typu gier. Cieszy zatem decyzja o obniżeniu ceny edycji na iOS i Androida do zaledwie kilku złotych. Produkcja oferuje obszerną, ekscytującą kampanię solową, dynamiczny multiplayer, wysokiej klasy szatę graficzną i dopracowany system sterowania. Żal nie skorzystać z takiej okazji.

Star Command

Android: ok. 4 zł; wcześniej ok. 10 zł – iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 12 zł

Nieco ponad dwa miesiące przyszło nam czekać na kolejną przecenę kosmicznej strategii Star Command. Gra studia War Balloon Games pozwala nam zostać kapitanem statku kosmicznego i wyruszyć na podbój wszechświata. Rozgrywka sprowadza się do zaprojektowania statku, zwerbowania załogi, eksploracji kosmosu i brania udziału w emocjonujących bitwach. Nie zabrakło tu też systemu rozwoju – tak podwładnych, jak i statku. W drugim przypadku polega to na instalowaniu coraz to lepszych systemów defensywnych i ofensywnych. Ciągle czekamy na debiut zapowiadanej od pewnego czasu, sporej aktualizacji, mającej wprowadzić nowy silnik bitewny, piratów, dodatkowy ekwipunek i psy. Wraz z nią na rynku ukaże się też edycja dedykowana smartfonom z Windows Phone.

The Tiny Bang Story

Android: ok. 4 zł; wcześniej ok. 11 zł

The Tiny Bang Story to bardzo ciepła produkcja, pozwalająca uciec na moment od szarej codzienności. Dzieło rosyjskiego studia ColibriGames jest przygodówką typu ukryte obiekty, inspirowaną znakomitym Machinarium. Gra oferuje piękną, ręcznie rysowaną grafikę 2D i nieziemski klimat, a dzięki stonowanemu tempu rozgrywki i niskiemu poziomowi trudności jest doskonałym sposobem na wyzbycie się stresu. W odbiorze gry nie przeszkadza krótka i ledwie zarysowana fabuła – swoją drogą, liczne niedopowiedzenia paradoksalnie wpływają pozytywnie na atrakcyjność opowieści.

RE-VOLT Classic 3D

Android: 8,99 zł; wcześniej ok. 16 zł

RE-VOLT Classic 3D to całkiem udana próba przeniesienia na urządzenia mobilne zwariowanej gry wyścigowej ze zdalnie sterowanymi samochodami w rolach głównych. Dzieło kultowej firmy Acclaim było swego czasu jedną z najlepszych zręcznościowych „ścigałek” dostępnych na rynku. Mobilna konwersja oferuje 42 modele samochodów, 14 tras, kilka trybów zabawy, ulepszoną szatę graficzną (poprawione tektury i wyższa rozdzielczość) i trzy schematy sterowania. Nietkniętą pozostawioną jedynie ścieżkę dźwiękową, choć akurat w tym przypadku należy to poczytywać za atut.

Ticket to Ride

Android: ok. 14 zł; wcześniej ok. 27 zł – iOS (iPad): ok. 12 zł; wcześniej ok. 29 zł

Mobilna konwersja uznanej gry planszowej Ticket to Ride, którą mogą przetestować posiadacze iPadów i tabletów z systemem Android, właśnie doczekała się solidnej obniżki. Tytuł jest kompletnym przełożeniem papierowej wersji popularnej taktyczno-strategicznej planszówki, więc każdy fan marki bez problemów odnajdzie się na urządzeniach mobilnych. Sama gra opowiada o pionierskich czasach, gdy właściciele linii kolejowych walczyli o jak najszybsze połączenie ze sobą wszystkich miast Stanów Zjednoczonych oraz marzyli o zdobyciu niemałej fortuny.

Humble Cartoon Network Games Mobile Bundle – m.in. serie Regular Show, Adventure Time oraz Monsters Ate My Birthday Cake

Pakiet gier oferowanych w ramach specjalnej edycji akcji Humble Mobile Bundle poświęconej grom wydawanym przez Cartoon Network uległ poszerzeniu. Osoby, które wpłaciły lub wpłacą co najmniej 6,27 dolarów, czyli około 22 złote otrzymują dodatkowo: Adventure Time: Fionna Fights, Adventure Time: Rock Bandits oraz Ben 10: Wrath of Psychobos. Akcja potrwa do 16 lutego.

Okazje Red Stripe dla użytkowników Windows Phone

Promocją Okazje Red Stripe objęto nową porcję gier. Za co najmniej połowę dotychczasowej kwoty można nabyć: japońskiego RPG-a Final Fantasy III, przygodówkę point’n’click Finding Teddy, ciekawe połączenie strategii i gry logicznej Heroes of Kalevala oraz przygodówkę typu ukryte obiekty Mroczne Legendy. Pełną ofertę znajdziecie poniżej: