Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 12 stycznia 2018, 20:43

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 13-14 stycznia (Hero Siege, Strike Team Hydra, Adventures of Poco Eco)

W aktualnym przeglądzie promocji mobilnych zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Hero Siege: Pocket Edition, Strike Team Hydra, Adventures of Poco Eco, OTTTD, Infamous Machine, Puddle+, unWorded i Downgeon Quest.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. Przypominamy, że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

Mobilne wydanie Hero Siege zbyt drogie? Obecnie to nie problem. - Promocje mobilne na weekend 13-14 stycznia (Hero Siege, Strike Team Hydra, Adventures of Poco Eco) - wiadomość - 2018-01-12
Mobilne wydanie Hero Siege zbyt drogie? Obecnie to nie problem.

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Hero Siege: Pocket Edition

Przegląd rozpoczynamy od potężnej, bo blisko 90-procentowej przeceny, jakiej doczekała się gra Hero Siege: Pocket Edition od studia Panic Art. Mamy tu do czynienia z dwuwymiarowym hack’n’slashem z elementami roguelike, w którym wcielamy się z jednego z kilku śmiałków, przemierzamy rozległe, losowo generowane poziomy i walczymy z setkami wrogów. Tytuł oferuje obszerną kampanię, ale najwięcej radości dostarcza w trybie wieloosobowym dla czterech osób. Jednym z najpoważniejszych zarzutów względem edycji mobilnej była jej wysoka cena – promocje takie jak ta rozwiązują ten problem.

 1. Android: ok. 4 zł

Strike Team Hydra

Twórcy cyklu Demon’s Rise regularnie obniżają ceny swoich produkcji mobilnych – tym razem taniej kupicie ich najnowszą propozycję, czyli Strike Team Hydra. Tytuł jest futurystyczną, strategiczną grą RPG, inspirowaną serią XCOM. Gracz wciela się w dowódcę jednostki bojowej Hydra, przemierzającej przestrzeń kosmiczną w celu eliminacji przedstawicieli wrogiej rasy Sethari. Rozgrywka sprowadza się do zarządzania oddziałem żołnierzy oraz toczenia bitew rozgrywanych z podziałem na tury. Mechanika walki oferuje sporą głębię taktyczną, a przeciwników wyposażono w zaawansowaną sztuczną inteligencję, w efekcie czego starcia stanowią nie lada wyzwanie. Obszerna kampania podzielona została na 28 rozbudowanych misji, dla których uzupełnieniem jest 20 zadań pobocznych.

 1. Android: ok. 3 zł

Adventures of Poco Eco – Lost Sounds

60% taniej kupicie Adventures of Poco Eco – grę przygodową z elementami logicznymi, kładącą nacisk na niespieszną eksplorację audiowizualnego świata. Bohaterem opowieści jest mały stworek Poco, który wyrusza na poszukiwania Zagubionych Dźwięków. Od powodzenia jego misji zależy przyszłość całego plemienia. Zachwycający, inspirowany muzyką projekt świata idzie tu w parze z piękną grafiką i ujmującym soundtrackiem, który otrzymujecie w pakiecie za grą.

 1. Android: 4,99 zł

OTTTD

Po raz pierwszy w 2018 roku możecie skorzystać z promocji na grę typu tower defense OTTTD. Dzieło studia SMG to dopracowany przedstawiciel gatunku, z dobrze zbalansowanymi wieżyczkami i starannie zaplanowanymi poziomami. W produkcji zawarto rozbudowane elementy RTS-owe, w postaci oddanych pod nasze rozkazy bohaterów, z których każdy posiada własny zestaw umiejętności oraz unikalne drzewko rozwoju. Cechą charakterystyczną produkcji jest wysoki poziom brutalności – pod wpływem naszego ostrzału przeciwnicy rozpadają się na kawałki, a posoka i fragmenty ciał zalegają na mapach do końca rundy.

 1. Android: 9,99 zł
 1. iOS: 4,99 zł

Infamous Machine

Jeśli szukacie na weekend przyjemnej dwuwymiarowej przygodówki z interfejsem point-and-click i ręcznie rysowaną oprawą graficzną, to mamy dla Was ciekawą propozycję – Kelvin and the Infamous Machine. W grze wcielamy się w asystenta szalonego naukowca i przenosimy w czasie. Bohater dokonuje tego celem powstrzymania mentora, pragnącego zmienić przeszłość i przywłaszczyć sobie dzieła słynnych artystów oraz wynalazców.

 1. Android: ok. 4 zł
 1. iOS: 4,99 zł

Inne wyprzedaże gier mobilnych – m.in. Downgeon Quest, Evo Explores i Puddle+

W ostatnich dniach na platformach Google Play i App Store przeceniono lub zaoferowano za darmo szereg innych, zwykle mniej znanych pozycji. Są wśród nich roguelike Downgeon Quest, przygodowa gra logiczna Evo Explores, logiczna zręcznościówka Puddle+ oraz platformówka Squarple. Oferta prezentuje się następująco:

 1. AceSpeeder3 – Android: za darmo
 2. Beast Towers – iOS: za darmo
 3. Downgeon Quest – iOS: za darmo
 4. Evo Explores – Android: ok. 4 zł
 5. Puddle+ - Android: ok. 4 zł
 6. Squarple – Android: za darmo
 7. Swordbreaker: The Game – Android: ok. 3 zł
 8. UnWorded – Android: ok. 4 zł
 9. Warrior Chess – Android: ok. 5 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne