Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 stycznia 2018, 18:23

autor: Czarny Wilk

Prace na planie Avengers 4 zakończone

Równolegle z produkcją Avengers: Wojny bez granic, Marvel Studios pracowało nad czwartą częścią przygód najpotężniejszych herosów świata. Jak poinformowali bracia Russo, zakończono już zdjęcia do filmu i aktualnie rozpoczął się proces postprodukcji.

Choć przed nami dopiero premiera trzeciej części Avengers, od miesięcy trwały również intensywne prace nad czwartą odsłoną przygód najpotężniejszych superbohaterów Marvela. Jak poinformowali Anthony i Joe Russo, bracia reżyserujący widowisko, zakończono już prace na planie i film przeszedł do etapu postprodukcji.

W Avengers 4 prawdopodobnie po raz ostatni spotkamy część ikonicznych superbohaterów. - Prace na planie Avengers 4 zakończone - wiadomość - 2018-01-12
W Avengers 4 prawdopodobnie po raz ostatni spotkamy część ikonicznych superbohaterów.

Avengers 4 (oficjalny tytuł najpewniej poznamy krótko po premierze Avengers: Wojny bez granic) kontynuować będzie wątek inwazji Thanosa na Ziemię. Szalony Tytan (w tej roli Josh Brolin) w celu zdobycia sześciu dających omnipotencję Kamieni Nieskończoności zmierzy się z największymi ziemskimi superbohaterami: zespołami Avengers i Strażników Galaktyki oraz działającymi dotąd na własną rękę Spider-Manem, Doktorem Strangem i Czarną Panterą.

Zaplanowany na 3 maja 2019 roku film będzie dwudziestym drugim obrazem wchodzącym w skład Kinowego Uniwersum Marvela. Od jakiegoś czasu wiemy także, że ma on być również zakończeniem pewnego etapu MCU i filmy, które pojawią się po nim, w jakiś sposób będą się istotnie różnić od swoich poprzedników. W Avengers 4 najprawdopodobniej pożegnamy także część ikonicznych bohaterów, gdyż wtedy właśnie wygasną kontrakty większości aktorów i część z nich może chcieć skorzystać z okazji na zakończenie udziału w serii, która angażuje ich od wielu lat.