Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 28 listopada 2019, 17:08

autor: Czarny Wilk

Promocja na konsolę New Nintendo 2DS XL w sklepie GRYOnLine.pl

Przenośną konsolę firmy Nintendo w zestawie z grą Mario Kart 7 kupimy za mniej niż 450 zł.

Kolejną konsolą, która załapała się na szaleństwo promocji poprzedzające jutrzejszy Czarny Piątek jest przenośny New Nintendo 2DS XL. Za przenośną konsolę w zestawie z grą Mario Kart 7 zapłacimy w sklepie GRYOnLine.pl jedyne 439,90 zł.

  1. Konsola New Nintendo 2DS XL Black & Lime + Mario Kart 7

UWAGA: Promocja jest ograniczona czasowo więc oferta może być nieaktualna (w zależności od tego, kiedy ją oglądasz). Cena również może ulec zmianie – zależy od ustaleń sklepu. Koszt przesyłki zaczyna się od 13,99 zł. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, koszty przesyłki, sposób odbioru itp).

Handheldy jeszcze nie wymarły. - Promocja na konsolę New Nintendo 2DS XL w sklepie GRYOnLine.pl - wiadomość - 2019-11-28
Handheldy jeszcze nie wymarły.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.