Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2018, 13:25

autor: AlexB

Promocja na abonament PS Plus dla posiadaczy GTA 5

Miła niespodzianka dla miłośników Grand Theft Auto V na PlayStation 4. Do 6 sierpnia mogą oni bawić się w module Online bez konieczności posiadania aktywnej subskrypcji PS Plus. Ponadto gracze posiadający tytuł studia Rockstar w cenie rocznej subskrypcji otrzymają 15 miesięcy abonamentu.

Ubiegły tydzień miłośnicy Grand Theft Auto Online, czyli sieciowego modułu GTA V, mogą zaliczyć do udanych. Wszystko to dzięki premierze nowego dodatku zatytułowanego After Hours, który umożliwia prowadzenie w grze własnego klubu nocnego (więcej informacji na jego temat znajdziecie tutaj). Jak to jednak często bywa, sam debiut rozszerzenia to dopiero początek atrakcji. Na ich ilość nie powinni raczej narzekać posiadacze tytułu na PlayStation 4. Do 6 sierpnia osoby niebędące abonentami PlayStation Plus (który, jak powszechnie wiadomo, jest konieczny, by móc grać przez internet na platformie firmy Sony) mogą bez żadnych ograniczeń bawić się w Grand Theft Auto Online.

Rockstar w najlepsze świętuje debiut rozszerzenia After Hours. - Promocja na abonament PS Plus dla posiadaczy GTA V - wiadomość - 2018-07-30
Rockstar w najlepsze świętuje debiut rozszerzenia After Hours.

To jeszcze nie wszystko. Osoby nieposiadające abonamentu PlayStation Plus mogą go wykupić dzięki specjalnej ofercie w grze. W jej ramach za 240 złotych, czyli standardową cenę rocznej subskrypcji, można zakupić dostęp do usługi na piętnaście miesięcy. Ponadto ci, którzy zdecydują się na skorzystanie z promocji, otrzymają na start 1 250 000 dolarów do wydania w GTA Online. Dodatkowo przez kolejne siedem tygodni będą dostawali po 200 000 dolarów. Łącznie daje to całkiem pokaźną kwotę 2 650 000 dolarów, którą można przeznaczyć na przykład na nowe nieruchomości oraz pojazdy (przypomnijmy, że siedem nowych pojawiło się wraz z dodatkiem After Hours). Okazja będzie ważna do 7 sierpnia, do godziny 12:00 czasu polskiego.

Powyższa oferta wydaje się całkiem kusząca dla osób, które chcą rozwijać swoje przestępcze imperium w GTA Online. Jeśli się Wam ona spodobała, a nie posiadacie jeszcze swojego egzemplarza Grand Theft Auo V na PlayStation 4, możecie go zakupić do 23 sierpnia po promocyjnej cenie 79 złotych. Aby znaleźć więcej tytułów objętych Letnią wyprzedażą w PlayStation Store, wejdźcie na tę stronę.

  1. Oficjalna strona studia Rockstar
  2. GTA V - kompendium wiedzy
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach