Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2018, 11:10

autor: AlexB

GTA Online - aktualizacja After Hours już dostępna

Aktualizacja After Hours jest już dostępna w GTA Online. Wprowadza ona szereg atrakcji – nowe samochody, muzykę oraz rzecz jasna możliwość zakupu i prowadzenia własnego klubu, który można w pełni spersonalizować.

Wypad do klubu muzycznego jest dla wielu jedną z ulubionych form spędzania wolnych wieczorów. Teraz, gdy wakacje i sezon urlopowy w pełni, można się oddać tanecznemu szaleństwu w tego typu przybytkach z większą częstotliwością (o ile rzecz jasna mamy siły). Jeśli jednak samo imprezowanie „w realu” nam nie wystarcza lub zawsze marzyliśmy o tym, by prowadzić własny biznes związany z nocnym balowaniem, z pomocą przychodzi studio Rockstar Games. W GTA Online, czyli doskonale wszystkim znanym sieciowym module GTA V, zadebiutowała zapowiedziana pod koniec czerwca aktualizacja After Hours, która skupia się na nocnych rozrywkach mieszkańców Los Santos.

Gotowi na imprezę? - GTA Online - aktualizacja After Hours już dostępna - wiadomość - 2018-07-25
Gotowi na imprezę?

Najważniejszą nowością wprowadzoną przez aktualizację After Hours jest rzecz jasna możliwość zakupu własnego klubu nocnego. Nie jest to jednak tania inwestycja. Najtańsza imprezownia kosztuje bowiem 1,08 miliona dolarów, a najdroższa niemal 2 miliony (cennik znajdziecie tutaj). Podczas kupna możemy się od razu zdecydować na szereg różnych dodatków, takich jak tancerki czy suchy lód, które automatycznie podniosą koszta. Jeśli zdecydujemy się na wszystkie, cena najbardziej wartościowego klubu skoczy do przeszło 5 milionów dolarów.

Gdy staniemy się już właścicielami własnej jaskini grzechu, możemy ją dowolnie spersonalizować – postawić miejsce dla DJ-a, podium dla tancerek, dobrać odpowiedni sprzęt oświetleniowy itp. Jednak nawet najlepiej urządzony klub będzie niczym bez gości. Do naszego przybytku możemy zapraszać celebrytów z Los Santos, którzy z pewnością podniosą jego renomę, oraz inne osoby. Rzecz jasna istnieje opcja ustawienia odpowiedniego wpisowego. Wejście do posiadanego przez nas budynku może być darmowe lub kosztować maksymalnie 100 dolarów. Warto pamiętać, że jeśli zdecydujemy się na odwiedziny w czyimś klubie, lepiej nie ignorować opłaty. Ochrona może nas bowiem bez problemu wyrzucić.

Jak podjeżdżać pod własny klub, to z klasą. - GTA Online - aktualizacja After Hours już dostępna - wiadomość - 2018-07-25
Jak podjeżdżać pod własny klub, to z klasą.

Aby zabezpieczyć swój interes trzeba, wykonać szereg misji. Są one niezbędne między innymi do tego, by móc zwerbować znanych DJ-ów, których ksywki powinni doskonale kojarzyć wszyscy fani muzyki klubowej na świecie. Będzie ich łącznie czterech. Pierwszy, Solomun, jest już dostępny w grze. Duet Tale Of Us pojawi się 31 lipca, Dixon 7 sierpnia, a The Black Madonna 14 sierpnia. Ponadto w przyszłym tygodniu swoją premierę będzie miała nowa stacja radiowa w GTA Online, Los Santos Underground Radio, w której pojawią się utwory powyższych artystów.

Jednak prowadzenie klubu nocnego wydaje się zajęciem... zbyt legalnym jak na cykl GTA. Oczywiście tak jest tylko na pierwszy rzut oka. Z zaplecza naszego przybytku możemy prowadzić sieć przemytników, wytwórnię metaamfetaminy itp. Ponadto na tyłach zakupionego budynku możemy przechowywać pojazdy. Warto w tym momencie zaznaczyć, że wraz z aktualizacją After Hours w grze pojawiło się aż siedem nowych samochodów.

Przy okazji premiery aktualizacji After Hours w GTA Online zorganizowano promocje na różne lokale. W cenach obniżonych o 25% można zakupić między innymi hangary, dilerów samochodowych oraz warsztaty motocyklowe. Ponadto osoby, które do 2 lipca zapisały się na liście gości, otrzymają dodatkowe 350 tysięcy dolarów, szereg rabatów i dodatkowe elementy kosmetyczne.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat aktualizacji After Hours, zapraszamy na oficjalną stronę studia Rockstar. Jednak powiedzmy sobie szczerze, kto by chciał czytać listę nowości, kiedy można się bawić? Do zobaczenia na parkiecie w GTA Online!

  1. Oficjalna strona studia Rockstar
  2. Nasze kompendium wiedzy o GTA V