Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 25 lipca 2018, 11:30

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Turnieje Rocket League na Cracow Game Days - podsumowanie i wyniki

Podczas targów Cracow Games Days zorganizowaliśmy dwa turnieje Rocket League, w których do wygrania były akcesoria dla graczy od firmy SteelSeries. Poznaj wyniki zmagań ponad 40 drużyn, które wzięły udział w zawodach.

Turnieje Rocket League na Cracow Game Days - podsumowanie i wyniki - ilustracja #1

W ostatni weekend mieliśmy okazję uczestniczyć w imprezie Cracow Game Days i zorganizować dla uczestników targów dwa turnieje Rocket League 2v2. Podobnie jak nasze sieciowe zmagania, zawody cieszyły się sporym zainteresowaniem i dostarczyły niemało emocji. Podczas dwóch dni targów ponad 40 drużyn rozegrało łączenie prawie 50 spotkań, walcząc o nagrody w postaci myszek i słuchawek SteelSeries. Wśród uczestników znaleźli się zarówno najlepsi gracze w Polsce, jak i turniejowi nowicjusze, którzy jednak również świetnie się bawili i walczyli o wygraną.

Turnieje Rocket League na Cracow Game Days - podsumowanie i wyniki - ilustracja #2

W wielkim finale w niedzielę naprzeciwko siebie stanęły drużyny KDV Gaming (MrKret i RAMZES) oraz „Czemu ty po to lecisz?” (Zamas i PetricK). Mimo że ci drudzy byli zdecydowanymi faworytami, to mecze okazały się zacięte i wyrównane. KDV walczyło do samego końca, niemal wygrywając trzecie finałowe starcie, ale ostatecznie musiało zaakceptować wyższość rywala. „Czemu ty po to lecisz?” wygrało 3:0, zgarniając myszki SteelSeries i odnosząc zwycięstwo w całym niedzielnym turnieju.

Turnieje Rocket League na Cracow Game Days - podsumowanie i wyniki - ilustracja #3

Sobotnie zwody ze względu na dwa razy większą liczbę uczestników i nieprzewidziane problemy techniczne niestety nie mogły zostać dokończone. Półfinały oraz finał rozegrane zostaną online, żeby zapewnić zawodnikom możliwość zagrania decydujących spotkań w jak najbardziej sprawiedliwych formatach BO3 oraz BO5. W pierwszym półfinale będziemy mieli powtórkę z niedzielnego turnieju, czyli mecz pomiędzy „Czemu ty po to lecisz?” (PetricK i Zamas) oraz „WhatsUp” (Arab i Bruz). W drugim półfinale natomiast zmierzą się ze sobą „Bieluchy” (Pustelnik oraz Rzychu) i „Constant Vibes” (TEKSU oraz NachosV51).

Pełne drabinki obu turniejów znajdziecie na oficjalnej stronie zawodów w serwisie Toornament.

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.