Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 listopada 2018, 11:21

autor: Amadeusz "ElMundo" Cyganek

The Division 2, Resident Evil 2 i DMC 5 przy zakupie kart graficznych AMD Radeon

Z okazji premiery karty graficznej Radeon RX 590 firma AMD wystartowała z promocją, w ramach której za zakup jednego z topowych układów z tej rodziny (dotyczy to też modeli RX 580 i RX 570) możemy otrzymać nawet trzy przedpremierowe gry bez żadnych opłat.

Premiera Radeona RX 590 to jedno z ciekawszych wydarzeń na rynku kart graficznych na przestrzeni ostatnich tygodni – AMD wypuściło bowiem układ, który jest zdolny do rywalizacji z najpopularniejszym GPU Nvidii, czyli GeForce GTX 1060. Z tej okazji obóz „czerwonych” wystartował ze specjalną, bardzo interesującą z punktu widzenia każdego gracza promocją.

Promocja AMD: trzy przedpremierowe gry przy zakupie kart graficznych Radeon - ilustracja #1

Każdy, kto zdecyduje się na nabycie układów graficznych z rodziny Radeon RX Vega oraz wspomnianego już premierowego modelu RX 590, otrzyma za darmo zestaw gier, które – co ciekawe – jeszcze nie ukazały się na rynku. W skład tej paczki wchodzą:

Z kolei osoby, które wybiorą nieco starsze karty graficzne – Radeona RX 580 lub RX 570 – będą mogły wskazać dwa spośród wymienionych tytułów. Warto wspomnieć, że promocja dotyczy także systemów opartych na wymienionych GPU – oznacza to, że darmowe gry otrzymacie także za zakup komputera stacjonarnego lub laptopa z jednym z układów objętych tą akcją.

Promocja będzie oczywiście dostępna także w polskich sklepach – jej zasięg będzie sukcesywnie powiększany i obejmie m.in. sieci handlowe Morele.net, X-KOM, Komputronik, Proline i Sferis. Trzeba przyznać, że to naprawdę niezła okazja i jedna z niewielu akcji, w ramach której możemy zyskać dostęp do gier, które pojawią się w sprzedaży dopiero za kilka miesięcy. Możemy zatem zaoszczędzić około 500-600 złotych (o ile oczywiście planowaliśmy zakup tych gier), więc jeżeli macie zamiar kupić jedną z wymienionych kart graficznych, to bez wątpienia jest to dobry moment.