Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 marca 2021, 10:29

Project Triangle Strategy będzie grą na kilkadziesiąt godzin

Zmierzające na Switcha w 2022 roku Project Triangle Strategy nie będzie krótką grą. Odpowiedzialny za produkcję Tomoya Asano w wywiadzie zdradził, że ukończenie tytułu zajmie nam kilkadziesiąt godzin.

W SKRÓCIE:
  1. Project Triangle Strategy zaoferuje kilka zakończeń, a na jego ukończenie poświęcimy kilkadziesiąt godzin.

Project Triangle Strategy, najnowsza produkcja Square Enix powstająca pod przewodnictwem Tomoyi Asano (na koncie m.in. Octopath Traveler, seria Bravely, remaki Final Fantasy III i IV), zmierza na Switcha. W trakcie wywiadu dla Game Live Japan Asano zdradził, ile czasu będziemy potrzebowali, by ukończyć ten tytuł.

Jeśli liczyliście na długą i złożoną grę, to będziecie zadowoleni. Project Triangle Strategy zaoferuje kilka zakończeń, a czas potrzebny na zaliczenie gry wyniesie około 50 godzin, choć to jeszcze może ulec zmianie, zgodnie z tym, co powiedział Asano.

Chcemy, by gra miała kilka zakończeń. Jeśli chodzi o czas potrzebny na jej ukończenie, to w tym momencie mierzymy w około 50 godzin, jak przy poprzednich projektach. Problemem może być to, że zazwyczaj z celem się rozmijamy.

Jeśli Project Triangle Strategy (które jest tytułem roboczym i nazwa gry może się zmienić) wydaje się Wam interesujące, to przypominam, że w eShopie znajdziecie demo, które pozwoli sprawdzić wczesną wersję w akcji. Opinie graczy są raczej pozytywne, więc fani gier sRPG z Japonii powinni być zadowoleni.

Gra do sprzedaży trafi w 2022 roku na konsoli Nintendo Switch.

  1. Strona Project Triangle Strategy w serwisie Nintendo