Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2014, 19:26

autor: Góral

Project CARS po polsku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One

Polski dystrybutor gry Project CARS, firma Cenega, poinformował, że tytuł ukaże się w naszym kraju w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych. Premiera produkcji odbędzie się w listopadzie bieżącego roku.

Project CARS – jeden z samochodów dodawanych do zamówień przedpremierowych. - Project CARS po polsku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One - wiadomość - 2014-08-18
Project CARS – jeden z samochodów dodawanych do zamówień przedpremierowych.

Firma Cenega, polski dystrybutor gry wyścigowej Project CARS od Slightly Mad Studios, poinformowała, że produkcja ukaże się w naszym kraju w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych. Przypominam także, że tytuł zostanie wydany w dwóch wersjach – zwykłej i Edycji Limitowanej, zawierającej unikatowe pudełko (steel case), ilustrowaną książkę opowiadającą o tworzeniu gry oraz bonusy cyfrowe (jednorazowe zaproszenia na specjalne wydarzenia w trybie kariery i pięć samochodów – Ford GT40 Mk IV, BMW M1 Pro Car, McLaren F1, Sauber Mercedes C9 oraz Mercedes-Benz AMG C-Coupe DTM). Dodatkowo osoby zamawiające Project CARS przed premierą nagrodzone zostaną podrasowanymi modelami następujących pojazdów: RUF CTR3 SMS-R, Pagani Zonda Cinque Roadster oraz Ariel Atom 3 Mugen. Użytkownicy PC-tów przed kupnem gry powinny jednak zapoznać się z jej wymaganiami sprzętowymi.

Project CARS to kolejna gra wyścigowa tworzona przez deweloperów ze studia Slightly Mad, znanego między innymi z Shift 2: Unleashed i Test Drive: Ferrari Racing Legends. Tytuł ma należeć do grona realistycznych produkcji tego typu, mogąc się pochwalić przy okazji świetną oprawą graficzną. Projekt ukaże się w listopadzie bieżącego roku, przy czym w planach, oprócz wymienionych wcześniej wersji, znajduje się jeszcze edycja dedykowana konsoli Wii U, jednak jej debiut odbędzie się w przyszłym roku.