Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 sierpnia 2014, 17:10

autor: Maciej Jałowiec

Albion Online - wycieczka po Polsce nagrodą w konkursie producenta

Sandbox Interactive, producent Albion Online, organizuje konkurs z niecodzienną nagrodą - wycieczką po polskich miastach i zamkach. Zabawa związana jest z rozpoczętą w tym miesiącu sprzedażą pakietów założycielskich, dających m. in. dostęp do wersji alfa i beta debiutanckiej gry tego studia.

Albion Online - wycieczka po Polsce nagrodą w konkursie producenta gry - ilustracja #1

Niemiecki producent gier Free To Play, Sandbox Interactive, najwyraźniej postanowił pochylić się nad polskimi graczami potencjalnie zainteresowanymi najnowszą produkcją studia, MMORPG o tytule Albion Online. Na oficjalnej stronie gry można bowiem znaleźć informację o konkursie wyraźnie nawiązującym do naszego kraju. Każdy nabywca pakietu założycielskiego Albion Online (dającego dostęp m. in. do wersji alfa i beta gry) będzie mógł wygrać kilkudniową wycieczkę po polskich zamkach i miastach.

Jak można przeczytać na stronie gry, konkurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy kupili jeden ze wspomnianych pakietów w sierpniu 2014 roku. Wraz z dostępem do alfy i bety AO oraz dodatkowymi przedmiotami i walutą w grze, każdy nabywca otrzyma także możliwość wygrania sześciodniowej wycieczki obejmującej wizytę w Krakowie (w tym na Wawelu), Gdańsku, Pieskowej Skale, Ogrodzieńcu, Gniewie i Malborku. Zwycięzca będzie mógł ponadto wziąć ze sobą osobę towarzyszącą, natomiast losowanie nagrody odbędzie się pierwszego września bieżącego roku. Jeżeli rozważaliście już wcześniej zakup pakietu założycielskiego, dobrze jest upewnić się czy w razie wygranej możecie udać się w podróż w dniach od szóstego do dwunastego października. W tym właśnie czasie, według producenta, najprawdopodobniej odbędzie się wyprawa.

Albion Online to debiutancki projekt niemieckiego studia Sandbox Interactive. Jest to produkcja z gatunku MMORPG, osadzona w świecie fantasy, który swoim stylem przywodzi na myśl europejskie średniowiecze. Produkcja ta jest sandboksem, co oznacza że przeważającą część wydarzeń oraz ekonomię gry napędzają przede wszystkim działania graczy. Przedmioty i budynki tworzone są przez użytkowników, a najwytrwalsi z nich – we współpracy z członkami swoich gildii – mogą także konstruować własne wioski. Zbudowane warsztaty i schowki można wynajmować innym graczom, dzięki czemu gra niekoniecznie musi koncentrować się na walce. Albion Online to gra w modelu Free To Play, co oznacza w praktyce obecność systemu mikropłatności.