Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2018, 20:45

autor: Entelarmer

Project Awakening – RPG akcji od Cygames otrzymało widowiskowy zwiastun

Studio Cygames zaprezentowało swój nowy tytuł - zjawiskowe RPG akcji Project Awakening. Twórcy pokazali zwiastun gry, na którym po raz pierwszy zobaczyliśmy produkcję w akcji.

Cygames nie ma na koncie wysokobudżetowych produkcji, ale ich nowy projekt wygląda imponująco. - Project Awakening – RPG akcji od Cygames otrzymało widowiskowy zwiastun  - wiadomość - 2018-09-11
Cygames nie ma na koncie wysokobudżetowych produkcji, ale ich nowy projekt wygląda imponująco.

W trakcie prezentacji PlayStation LineUp Tour nie brakowało interesujących zapowiedzi, na przykład tych dotyczących znanych serii pokroju Kingdom Hearts lub Final Fantasy. Jednak pierwszy z pokazanych materiałów zaprezentował zupełnie nową markę. Project Awakening to RPG akcji od studia Cygames (Granblue Fantasy, Shadowverse), które będzie tytułem ekskluzywnym dla konsoli PlayStation 4. Gra zabierze nas do świata w klimatach high fantasy, gdzie zmierzymy się z ogromnymi bestiami oraz tajemniczym zagrożeniem.

To wszystko, co zdradzili twórcy (mimo że grę ujawniono jeszcze w 2016 roku), ale nieco więcej mówi krótki zwiastun gry. Wygląda na to, że otrzymamy produkcję w stylu serii Monster Hunter lub Dark Souls, skupiającą się na wymagających starciach z wielkimi przeciwnikami. Cygames obiecuje wysokiej jakości oprawę wizualną i trzeba przyznać, że fragment rozgrywki zaprezentowany na materiale wygląda imponująco. Pozostaje czekać na bardziej konkretne informacje od twórców.