Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2018, 20:45

autor: Entelarmer

Project Awakening – RPG akcji od Cygames otrzymało widowiskowy zwiastun

Studio Cygames zaprezentowało swój nowy tytuł - zjawiskowe RPG akcji Project Awakening. Twórcy pokazali zwiastun gry, na którym po raz pierwszy zobaczyliśmy produkcję w akcji.

Cygames nie ma na koncie wysokobudżetowych produkcji, ale ich nowy projekt wygląda imponująco. - Project Awakening – RPG akcji od Cygames otrzymało widowiskowy zwiastun  - wiadomość - 2018-09-11
Cygames nie ma na koncie wysokobudżetowych produkcji, ale ich nowy projekt wygląda imponująco.

W trakcie prezentacji PlayStation LineUp Tour nie brakowało interesujących zapowiedzi, na przykład tych dotyczących znanych serii pokroju Kingdom Hearts lub Final Fantasy. Jednak pierwszy z pokazanych materiałów zaprezentował zupełnie nową markę. Project Awakening to RPG akcji od studia Cygames (Granblue Fantasy, Shadowverse), które będzie tytułem ekskluzywnym dla konsoli PlayStation 4. Gra zabierze nas do świata w klimatach high fantasy, gdzie zmierzymy się z ogromnymi bestiami oraz tajemniczym zagrożeniem.

To wszystko, co zdradzili twórcy (mimo że grę ujawniono jeszcze w 2016 roku), ale nieco więcej mówi krótki zwiastun gry. Wygląda na to, że otrzymamy produkcję w stylu serii Monster Hunter lub Dark Souls, skupiającą się na wymagających starciach z wielkimi przeciwnikami. Cygames obiecuje wysokiej jakości oprawę wizualną i trzeba przyznać, że fragment rozgrywki zaprezentowany na materiale wygląda imponująco. Pozostaje czekać na bardziej konkretne informacje od twórców.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Project Awakening

Project Awakening