Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2019, 00:36

autor: ElMundo

Prezentacja nowego Call of Duty już dziś

W sieci pojawił się krótki trailer zdradzający datę oficjalnej prezentacji nowej gry z serii Call of Duty, tworzonej przez studio Infinity Ward.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Prezentacja nowego Call of Duty już jutro - ilustracja #1

Oczekiwanie na nową odsłonę popularnej serii Call of Duty zmierza ku końcowi. Do sieci trafił krótki, enigmatyczny teaser, który zdradza, że oficjalna prezentacja CoD-a tworzonego przez studio Infinity Ward odbędzie się 30 maja o godzinie 19:00 polskiego czasu.

Wedle wciąż niepotwierdzonych informacji, nowa produkcja z tej serii ma nazywać się Call of Duty: Modern Warfare i stanie się rebootem cyklu. Rozgrywka ma z kolei prezentować współczesne konflikty zbrojne, robiąc to w sposób realistyczny i sugestywny. Pogłoski mówią także o tym, ze w grze znajdziemy pełnoprawną kampanię dla pojedynczego gracza, której zabrakło w Call of Duty: Black Ops IIII.

Praktycznie pewnym jest, że nowy CoD trafi do sklepów jeszcze w tym roku – gra pojawi się prawdopodobnie w październiku lub listopadzie, podobnie jak poprzednie odsłony tej serii. Nieodległą datę premiery sugerują także informacje mówiące o tym, że nadchodząca produkcja studia Infinity Ward była już prezentowana za zamkniętymi drzwiami wybranym dziennikarzom oraz youtuberom.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare