Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 maja 2019, 21:15

autor: Ender

Nowy CoD ma nosić tytuł Call of Duty: Modern Warfare i być restartem serii

Call of Duty: Modern Warfare to według plotek tytuł tegorocznej odsłony serii popularnych strzelanek wydawanych przez Activision. Produkcja ma być swoistym restartem cyklu, powracającym do formuły znanej z wydanej w 2007 roku gry Call of Duty 4: Modern Warfare.

Activision już od kilkunastu lat, jak w szwajcarskim zegarku, co roku oferuje graczom nową odsłonę serii Call of Duty. Nad kolejnymi częściami cyklu pracują na zmianę różne studia deweloperskie. Na początku maja informowaliśmy, że tegoroczne Call of Duty powinno zostać przedstawione po raz pierwszy fanom w czerwcu. Według wciąż niepotwierdzonych informacji, przekazanych przez youtubera LongSensation, produkcja studia Infinity Ward będzie nosić tytuł Call of Duty: Modern Warfare. Co więcej, ma być ona swoistym rebootem cyklu, powracającym do formuły znanej z wydanej w 2007 roku gry Call of Duty 4: Modern Warfare, która do tej pory uważana jest przez wielu za najlepszą odsłonę Call of Duty.

Informację zdają się potwierdzać informacje pochodzące od byłego pracownika Infinity Ward, który sugerował, że wkrótce powinniśmy usłyszeć o Call of Duty: Modern Warfare 4. Według kolejnych plotek, nowy Call of Duty: Modern Warfare jest pokazywany już od jakiegoś czasu za zamkniętymi drzwiami wybranym przedstawicielom branżowych mediów, jak i znanym streamerom oraz youtuberom. Pogłoski wskazują także na to, że kampania gry ma wrócić do realistycznego, a czasami i kontrowersyjnego portretowania współczesnych konfliktów zbrojonych. Prawdę o tych doniesieniach poznamy w najbliższym czasie.

  1. Oficjalna strona cyklu Call of Duty