Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2018, 10:50

autor: Serek

Rebel Galaxy Outlaw - zapowiedziano prequel space-sima z 2015 roku

Studio Double Damage Games ogłosiło prace nad space-simem Rebel Galaxy Outlaw. Prequel wydanego w 2015 roku Rebel Galaxy pozwoli graczom wcielić się w kosmicznego przemytnika Juno Markeva. Premiera w pierwszym kwartale 2019 roku.

Wydawało mi się, że widziałem gdzieś księżniczkę Leię. - Rebel Galaxy Outlaw - zapowiedziano prequel space-sima z 2015 roku - wiadomość - 2018-09-02
Wydawało mi się, że widziałem gdzieś księżniczkę Leię.

Niezależne studio Double Damage Games, odpowiedzialne za Rebel Galaxy z 2015 roku, ogłosiło, że powstaje prequel tej produkcji o tytule Rebel Galaxy Outlaw. Twórcy chwalą się, że gra ma być kosmiczną przygodą wypełnioną eksplozjami i niesamowitymi walkami w przestrzeni kosmicznej, a rozwałce ma towarzyszyć odpowiednia muzyka. W grze wcielimy się w wyjętego spod prawa przemytnika imieniem Juno Markev. Rebel Galaxy Outlaw ma pojawić się w pierwszym kwartale 2019 roku na PC, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

Na temat nowej gry wypowiedział się współzałożyciel studia Double Damage Games, Travis Baldree:

To najbardziej ambitna produkcja, przy której kiedykolwiek pracowałem. Rozbudowaliśmy i usprawniliśmy każdy aspekt pierwszej części. Większą uwagę skupiliśmy na fabule, lokacjach oraz detalach. Myślę, że udało nam się stworzyć przestrzeń kosmiczną idealną do walki. Większą ilością szczegółów podzielimy się w następnych miesiącach.

Rebel Galaxy Outlaw będzie prequelem Rebel Galaxy. Historia rozegra się 34 lata przed wydarzeniami znanymi z tytułu z 2015 roku. Jako Juno Markev po jednym ze starć gracz uszkodzi swój statek i będzie musiał spłacić dług u swojego starego znajomego, właściciela kasyna. Twórcy obiecują 20 godzin dobrej muzyki, wiele unikatowych statków kosmicznych oraz, oczywiście, ekscytującą walkę.

  1. Oficjalna strona internetowa Rebel Galaxy Outlaw
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach
Rebel Galaxy Outlaw

Rebel Galaxy Outlaw