Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lutego 2012, 09:10

autor: Sarge

Premiera wersji demonstracyjnej gry FIFA Street

Firma Electronic Arts udostępniła wersję demonstracyjną gry FIFA Street. W usłudze Xbox Live demo jest dostępne od wczoraj, a dzisiaj zadebiutuje także w europejskiej wersji serwisu PlayStation Network.

Wczoraj w usłudze Xbox Live pojawiła się wersja demonstracyjna nadchodzącej odsłony serii FIFA Street. Przez pierwszy tydzień demo będzie dostępne tylko dla posiadaczy konta Gold, a dzisiaj po południu pobiorą je także europejscy użytkownicy PlayStation Network.

W próbce oddano do dyspozycji cztery drużyny: Manchester City, AC Milan, Adidas All-Star (z Lionelem Messim na czele) oraz zespół składający się z prawdziwych gwiazd ulicznego futbolu. Udostępnione zostało jedno boisko, na którym możemy toczyć zmagania – jest to Amsterdam Square.

Premiera wersji demonstracyjnej gry FIFA Street - ilustracja #1

Swoich sił możemy spróbować w głównym trybie World Tour, gdzie tworzymy swojego piłkarza, a w miarę rozgrywanych spotkań podnosimy jego statystyki i odblokowujemy nowe umiejętności spośród 50 dostępnych w pełnej wersji. Wszelkie postępy uzyskane w demie będziemy mogli przenieść do końcowego produktu.

Osoby, które ściągną do swojej drużyny piłkarza stworzonego przez znajomego, odblokują specjalny turniej Freestyle Challenge odbywający się w lokacji Shanghai Rooftop. Wersja demonstracyjna pozwoli również sprawdzić możliwości społecznościowej opcji FIFA Street Network.

FIFA Street to bardziej zręcznościowa odmiana piłkarskiego cyklu od EA Sports. Choć obok tytułu nie widnieje żadna cyfra, jest to czwarta część tej serii. W grze dwie pięcioosobowe drużyny rozgrywają mecze na ulicznych boiskach, a dużą rolę w czasie rozgrywki pełnią efektowne zagrania i dryblingi. Produkcja studia EA Canada ukaże się 16 marca w Europie na PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

FIFA Street

FIFA Street