Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 30 października 2009, 13:53

Premiera Tekken 6

Cenega Poland wraz z Namco Bandai Partners informują, że już dziś możesz stać się nieustraszonym i potężnym wojownikiem TEKKEN’a - najnowsza część kultowej serii trafiła do sklepów w Polsce razem z premierą światową.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega Poland wraz z Namco Bandai Partners informują, że już dziś możesz stać się nieustraszonym i potężnym wojownikiem TEKKEN’a - najnowsza część kultowej serii trafiła do sklepów w Polsce razem z premierą światową.

TEKKEN 6 wprowadza największy wybór postaci w historii serii, nowy tryb Kampanii, oraz rewolucyjne zmiany dla graczy sieciowych. „To jest dla nas wielki dzień. Europejski rynek i fani przyczynili się do sukcesu serii TEKKEN, a dziś w końcu oddajemy im w ręce TEKKEN 6”, powiedział Katsuhiro Harada, dyrektor projektu, NAMCO BANDAI Games Inc. „Ponad 50% fanów TEKKENa stanowią europejczycy i ich opinie pełniły kluczową rolę w procesie tworzenia gry. Podsumowując, większość nowych bohaterów jest z Europy. Mamy nadzieje, że wszyscy docenią grę TEKKEN 6 i będą wspierać serię. Do zobaczenia online.”

Gra w TEKKEN 6 przez sieć jest dostępna za pomocą usług PlayStation®Network lub Xbox Live® oferując błyskawiczne czasy reakcji postaci i stałe 60 klatek animacji na sekundę. Istnieje możliwość gry rankingowej, treningów między graczami, wgrywania swoich stylów gry i najlepszych powtórek walk. A już w zimę dostępna będzie darmowa aktualizacja, która umożliwi przechodzenie kampanii fabularnej również z przyjacielem po sieci.

Wyprodukowana przez NAMCO BANDAI Games Inc., gra TEKKEN 6 przeniesiona została po raz pierwszy w historii serii TEKKEN na różne platformy. Powalający realizm, niezaprzeczalna jakość, urozmaicenia rozgrywki w tym oryginalny tryb kampanii i najwięcej w historii serii postaci. 14 lat dziedzictwa - TEKKEN jest najpopularniejszą i najbardziej znaną marką gier, która sprzedała się w nakładzie większym niż 34 milionów egzemplarzy. Nowe cechy i elektryzująca akcja w HD sprawiają, że TEKKEN 6 to gra, którą musisz mieć.