Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2013, 18:26

autor: eLCeBe

Premiera Saints Row 4 w sierpniu tego roku, ukazał się pierwszy zwiastun

Czwarta część Saints Row, najnowsza odsłona przepełnionego specyficznym humorem cyklu gier akcji dla dorosłych, pojawi się już w sierpniu tego roku. Studio Volition Inc., deweloperzy gry, przedstawili pierwszy oficjalny teaser ich produkcji.

Saints Row 4 pojawi się już w sierpniu tego roku. - Premiera Saints Row 4 w sierpniu tego roku, ukazał się pierwszy zwiastun - wiadomość - 2013-03-15
Saints Row 4 pojawi się już w sierpniu tego roku.

Premiera Saints Row 4 zaplanowana została na 20 sierpnia 2013 roku w Ameryce Północnej, reszta świata będzie musiała poczekać do 23 sierpnia. Gra ukaże się jednocześnie na komputerach PC oraz na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 – taka informacja pojawiła się na oficjalnym facebookowym profilu serii Saints Row. Zaprezentowany został również pierwszy teaser:

Saints Row 4 będzie najnowszą odsłoną znanej serii sandboksowych gier akcji, które są odpowiedzią studia Volition Inc. (znanego również m.in. z marki Red Faction) na cykl Grand Theft Auto. Cechą charakterystyczną tytułów spod znaku Saints Row jest specyficzny humor – walka przy użyciu fioletowego dildo czy bieganie po mieście w przebraniu królika nie jest w tych produkcjach niczym niezwykłym.

Saints Row 4 stanowi bezpośrednią kontynuację ciepło przyjętej przez graczy i recenzentów trzeciej części – znów będziemy mieli okazję wcielić się w przywódcę gangu Third Street Saints, a rozgrywka będzie składała się z misji głównych oraz pobocznych. Tym razem przeciwnikiem gracza zostanie Zinyak, żądny władzy kosmita, który uwięzi bohatera w wirtualnej wersji miasta Steelport, znanego z poprzednich części serii. Nowością będzie wyposażenie naszego podopiecznego w różne supermoce, pozwalające na jeszcze skuteczniejsze i efektowniejsze sianie zniszczenia.

Tak wygląda Zinyak – nasz główny przeciwnik. - Premiera Saints Row 4 w sierpniu tego roku, ukazał się pierwszy zwiastun - wiadomość - 2013-03-15
Tak wygląda Zinyak – nasz główny przeciwnik.

Początkowo historia walki z Zinyakiem miała być dodatkiem do Saints Row: The Third, nazwanym Enter the Dominatrix. Twórcy doszli jednak do wniosku, że pomysł ten jest na tyle ciekawy, że warto przekształcić go w osobny tytuł. Warto dodać, że poprzednie części gangsterskiego cyklu od Volition Inc. wydawane były pod sztandarem THQ, jednak po bankructwie giganta studio zostało wykupione na aukcji przez koncern Koch Media, wydający gry pod szyldem Deep Silver.

Kilka screenów z Saints Row 4:

W oczekiwaniu na kolejne informacje, screeny czy trailery Saints Row 4, zapraszam do zapoznania się z poprzednią częścią cyklu w filmie z tvgry.pl: