Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "CDP.pl Press Release" 13 stycznia 2012, 23:36

Premiera polskiej wersji ArcaniA: Upadek Setarrif za tydzień

CD Projekt informuje, że już za tydzień odbędzie się polska premiera gry ArcaniA: Upadek Setarrif, pierwszego samodzielnego dodatku do kultowej gry RPG ArcaniA: Gothic 4.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

CD Projekt informuje, że już za tydzień odbędzie się polska premiera gry ArcaniA: Upadek Setarrif, pierwszego samodzielnego dodatku do kultowej gry RPG ArcaniA: Gothic 4. Na fanów serii czeka również specjalne wydanie dostępne w ramach Złotej Kolekcji, które zawiera gry ArcaniA: Gothic 4 oraz ArcaniA: Upadek Setarrif wraz z profesjonalnymi poradnikami do obu tytułów. Już dziś na oficjalnym kanale YouTube CD Projekt można zobaczyć 2 filmy dające przedsmak przygody w świecie Argaanii.

ArcaniA: Upadek Setarrif oferuje kilkanaście godzin przygód, wypełnionych ciekawymi zadaniami oraz walką z przerażającymi bestiami. Gracze na swojej drodze spotkają zarówno nowe postacie, jak i towarzyszy doskonale znanych wszystkim fanom sagi Gothic: Gorna, Diego, Miltena, czy Lestera. Wcielając się w bezimiennego bohatera oraz jego kompanów, wyruszą na pomoc Rhobarowi III, który przegrywa w zaciekłej walce z demonami.