Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 kwietnia 2012, 11:10

autor: Sarge

Premiera pełnej wersji darmowej, sieciowej strzelaniny Tribes: Ascend

Biblioteka tytułów typu free to play została zasilona o kolejną, bardzo interesującą produkcję. Dzisiaj odbyła się bowiem premiera strzelaniny Tribes: Ascend, którą wcześniej mogliśmy testować jedynie pod postacią bety.

Dzisiaj ma miejsce oficjalna premiera pełnej wersji gry Tribes: Ascend. Strzelanina typu free to play autorstwa Hi-Rez Studios od wielu tygodni była dostępna w formie otwartej bety, dzięki czemu gracze mogli ją solidnie przetestować.

Udostępnienie końcowego produktu oznacza zamknięcie pewnego etapu dewelopingu, ale wcale nie równa się z ostatecznym zakończeniem prac nad tym tytułem. Możemy spodziewać się wypuszczania kolejnych aktualizacji, które będą wprowadzać do gry nową zawartość. Chcąc rozpocząć rozgrywkę, wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej i ściągnąć instalator.

Premiera pełnej wersji darmowej, sieciowej strzelaniny Tribes: Ascend - ilustracja #1

Wraz z premierą pełnej wersji twórcy wprowadzili dwie zasadnicze nowości. Pierwszą jest bardzo dobrze znana fanom serii mapa Raindance. Z kolei drugą jest opcja Custom Servers, która pozwoli określać dokładne zasady danej rozgrywki i zaprosić do niej innych graczy. Na razie funkcja jest dość okrojona i umożliwia sprawdzenie jedynie serwerów przygotowanych przez dewelopera. Sami będziemy je mogli założyć za kilka tygodni.

Tribes: Ascend to kolejna odsłona popularnej serii sieciowych strzelanin, zapoczątkowanej w 1998 roku przez grę Starsiege Tribes. Zabawa polega na starciach dużych grup graczy na obszernych mapach w wielu różnych trybach rozgrywki. Jest to produkcja free to play, a więc zabawę rozpoczynamy za darmo, ale dzięki systemowi opcjonalnych mikropłatności możemy za prawdziwe pieniądze wykupić dodatkowe klasy, przedmioty, czy bonusy przyspieszające rozwój postaci.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.