Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2015, 14:28

autor: Pirlond

Premiera gry Football Manager 2016

Dzisiaj swoją premierę ma Football Manager 2016 – kolejna odsłona popularnej serii piłkarskich menedżerów. Produkcja dostępna jest na komputerach osobistych w polskiej kinowej wersji językowej.

Football Manager 2016 przynosi ze sobą sporo zmian i nowości. - Premiera gry Football Manager 2016 - wiadomość - 2015-11-13
Football Manager 2016 przynosi ze sobą sporo zmian i nowości.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, dzisiaj na rynku debiutuje Football Manager 2016. Tegoroczna odsłona znanego cyklu wykreowanego przez deweloperów ze studia Sports Interactive po raz kolejny pozwala graczom przejąć kontrolę nad wybraną drużyną piłkarską. Produkcja wprowadza ze sobą sporo nowości. Do najważniejszych należą dwa tryby rozgrywki – Fantasy Draft oraz Create-A-Club. W pierwszym możemy stworzyć własny zespół, dobierając do niego różnorodnych zawodników, a później rywalizować nim w fikcyjnej lidze z ekipami dowodzonymi przez innych użytkowników. Natomiast w drugim można zbudować własny klub całkowicie od zera, decydując o jego barwach czy mieście oraz kraju pochodzenia. To oczywiście nie wszystko, bo twórcy zaimplementowali również szereg mniejszych lub większych poprawek i zmian, wśród których znalazło się m.in. ponad dwa tysiące nowych animacji dla zawodników. Ciekawostką są zwiększone możliwości dostosowania swojej postaci do własnych potrzeb.

Football Manager 2016 dostępny jest w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Grę uruchomić można na komputerach osobistych działających pod kontrolą zarówno Windowsa, jak i Linuksa, a także na Macintoshach.