Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2015, 15:48

autor: Entelarmer

ORP Błyskawica debiutuje w World of Warships

Firma Wargaming.net udostępniła w World of Warships okręt ORP Błyskawica. Polski niszczyciel jest dostępny jako okręt premium i można go zakupić w jednym z dwóch zestawów.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, firma Wargaming.net udostępniła w World of Warships okręt ORP „Błyskawica” – pierwszą jednostkę z polskiego drzewka technologicznego w grze. Polski niszczyciel to jednostka typu premium i można ją zakupić w jednym z dwóch zestawów. Podstawowy zawiera – oprócz miejsca w porcie i „Błyskawicy” – 2000 dublonów oraz 7 dni konta premium, natomiast „kompletny zestaw” oferuje 6750 dublonów oraz konto premium na 30 dni wraz z dodatkowymi modyfikacjami i sygnałami.

ORP „Błyskawica” to pierwszy polski okręt w World of Warships. - ORP "Błyskawica" debiutuje w World of Warships - wiadomość - 2015-11-13
ORP „Błyskawica” to pierwszy polski okręt w World of Warships.

Sam okręt prezentuje się bardzo dobrze, choć Wargaming.net postanowiło przenieść go z poziomu VI na VII i zdążyło go już nieco osłabić (m.in. zmniejszając szybkość torped). Niemniej nadal jest to bardzo szybka jednostka o sporej sile ognia. Wydaje się też, że przypadła ona graczom do gustu. Tego samego nie można powiedzieć o sposobie udostępnienia „Błyskawicy”, bo większość społeczności dość jednoznacznie wypowiedziała się o wspomnianych zestawach. Gracze krytykują twórców za oferowanie w nich – ich zdaniem – zbędnych dodatków i w ten sposób sztucznym podnoszeniu ceny (zestaw podstawowy to wydatek ok. 127 zł, natomiast za „kompletny” zapłacimy powyżej 210 zł).

Poniżej możecie zobaczyć screeny udostępnione przez Wargaming.net, prezentujące polski okręt w grze.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.